1. DEVRE
2. DEVRE

Fikstür

1. Hafta
Türk Hava Yolları Sarıyer Belediyesi 3 - 0
12-09-2020 13:00
Burhan Felek Voleybol Salonu
Fenerbahçe Terrazzo Beşiktaş 3 - 0
Aydın Bş. Bld. Galatasaray 3 - 2
Eczacıbaşı Vitra Sistem9 Yeşilyurt 3 - 1
Karayolları Vakıfbank 0 - 3
Nilüfer Belediye Beylikdüzü Voleybol İhtisas 3 - 0
Çan Gençlik Kale Spor İlbank 3 - 1
PTT Kuzeyboru 2 - 3
2. Hafta
Sarıyer Belediyesi Fenerbahçe Terrazzo 0 - 3
Galatasaray Türk Hava Yolları 1 - 3
15-09-2020 15:00
Burhan Felek Voleybol Salonu
Beşiktaş Eczacıbaşı Vitra 0 - 3
Vakıfbank Aydın Bş. Bld. 3 - 0
Sistem9 Yeşilyurt Nilüfer Belediye 0 - 3
İlbank Karayolları 1 - 3
Beylikdüzü Voleybol İhtisas PTT 0 - 3
Kuzeyboru Çan Gençlik Kale Spor 3 - 1
3. Hafta
Galatasaray Sarıyer Belediyesi 1 - 3
Eczacıbaşı Vitra Fenerbahçe Terrazzo 2 - 3
Türk Hava Yolları Vakıfbank 0 - 3
19-09-2020 18:00
Cengiz Göllü Spor Salonu
Nilüfer Belediye Beşiktaş 3 - 0
Aydın Bş. Bld. İlbank 3 - 0
PTT Sistem9 Yeşilyurt 2 - 3
Karayolları Kuzeyboru 3 - 1
Çan Gençlik Kale Spor Beylikdüzü Voleybol İhtisas 3 - 0
4. Hafta
Sarıyer Belediyesi Eczacıbaşı Vitra 0 - 3
Vakıfbank Galatasaray 3 - 0
Fenerbahçe Terrazzo Nilüfer Belediye 2 - 3
İlbank Türk Hava Yolları 0 - 3
22-09-2020 16:00
Burhan Felek Voleybol Salonu
Beşiktaş PTT 1 - 3
Kuzeyboru Aydın Bş. Bld. 3 - 1
Sistem9 Yeşilyurt Çan Gençlik Kale Spor 3 - 1
Beylikdüzü Voleybol İhtisas Karayolları 0 - 3
5. Hafta
Vakıfbank Sarıyer Belediyesi 3 - 0
Nilüfer Belediye Eczacıbaşı Vitra 0 - 3
Galatasaray İlbank 3 - 1
PTT Fenerbahçe Terrazzo 0 - 3
Türk Hava Yolları Kuzeyboru 3 - 1
26-09-2020 14:00
Çan Şehit Polis Halil İbrahim Eriç Spor Salonu
Çan Gençlik Kale Spor Beşiktaş 3 - 0
Aydın Bş. Bld. Beylikdüzü Voleybol İhtisas 3 - 0
Karayolları Sistem9 Yeşilyurt 1 - 3
6. Hafta
Sarıyer Belediyesi Nilüfer Belediye 3 - 2
İlbank Vakıfbank 0 - 3
Eczacıbaşı Vitra PTT 3 - 0
Kuzeyboru Galatasaray 1 - 3
Fenerbahçe Terrazzo Çan Gençlik Kale Spor 3 - 1
Beylikdüzü Voleybol İhtisas Türk Hava Yolları 0 - 3
29-09-2020 16:30
Burhan Felek Voleybol Salonu
Beşiktaş Karayolları 1 - 3
Sistem9 Yeşilyurt Aydın Bş. Bld. 2 - 3
7. Hafta
İlbank Sarıyer Belediyesi 3 - 1
PTT Nilüfer Belediye 2 - 3
Vakıfbank Kuzeyboru 3 - 1
Çan Gençlik Kale Spor Eczacıbaşı Vitra 0 - 3
Galatasaray Beylikdüzü Voleybol İhtisas 3 - 0
Karayolları Fenerbahçe Terrazzo 0 - 3
Türk Hava Yolları Sistem9 Yeşilyurt 0 - 3
03-10-2020 15:00
Mimar Sinan Spor Salonu
Aydın Bş. Bld. Beşiktaş 3 - 0
8. Hafta
Sarıyer Belediyesi PTT 0 - 3
Kuzeyboru İlbank 3 - 1
Nilüfer Belediye Çan Gençlik Kale Spor 3 - 0
Beylikdüzü Voleybol İhtisas Vakıfbank 0 - 3
Eczacıbaşı Vitra Karayolları 3 - 1
Sistem9 Yeşilyurt Galatasaray 3 - 1
Fenerbahçe Terrazzo Aydın Bş. Bld. 3 - 0
10-10-2020 15:00
Burhan Felek Voleybol Salonu
Beşiktaş Türk Hava Yolları 0 - 3
9. Hafta
Kuzeyboru Sarıyer Belediyesi 0 - 3
Çan Gençlik Kale Spor PTT 0 - 3
İlbank Beylikdüzü Voleybol İhtisas 3 - 0
Karayolları Nilüfer Belediye 0 - 3
Vakıfbank Sistem9 Yeşilyurt 3 - 0
Aydın Bş. Bld. Eczacıbaşı Vitra 1 - 3
13-10-2020 13:00
Burhan Felek Voleybol Salonu
Galatasaray Beşiktaş 3 - 0
Türk Hava Yolları Fenerbahçe Terrazzo 0 - 3
10. Hafta
Sarıyer Belediyesi Çan Gençlik Kale Spor 3 - 1
Beylikdüzü Voleybol İhtisas Kuzeyboru 0 - 3
PTT Karayolları 3 - 1
Sistem9 Yeşilyurt İlbank 3 - 1
Nilüfer Belediye Aydın Bş. Bld. 3 - 1
16-10-2020 13:00
Burhan Felek Voleybol Salonu
Beşiktaş Vakıfbank 0 - 3
Eczacıbaşı Vitra Türk Hava Yolları 3 - 0
Fenerbahçe Terrazzo Galatasaray 3 - 0
11. Hafta
Beylikdüzü Voleybol İhtisas Sarıyer Belediyesi 0 - 3
Karayolları Çan Gençlik Kale Spor 3 - 1
Kuzeyboru Sistem9 Yeşilyurt 3 - 2
Aydın Bş. Bld. PTT 3 - 1
25-11-2020 15:00
Ankara Başkent Voleybol Salonu
İlbank Beşiktaş 3 - 0
Türk Hava Yolları Nilüfer Belediye 3 - 2
Vakıfbank Fenerbahçe Terrazzo 3 - 0
Galatasaray Eczacıbaşı Vitra 3 - 2
12. Hafta
Sarıyer Belediyesi Karayolları 3 - 0
Sistem9 Yeşilyurt Beylikdüzü Voleybol İhtisas 3 - 0
Çan Gençlik Kale Spor Aydın Bş. Bld. 0 - 3
27-10-2020 13:00
Burhan Felek Voleybol Salonu
Beşiktaş Kuzeyboru 1 - 3
PTT Türk Hava Yolları 1 - 3
Fenerbahçe Terrazzo İlbank 3 - 0
Nilüfer Belediye Galatasaray 1 - 3
Eczacıbaşı Vitra Vakıfbank 2 - 3
13. Hafta
Sistem9 Yeşilyurt Sarıyer Belediyesi 3 - 1
Aydın Bş. Bld. Karayolları 3 - 2
30-10-2020 13:00
Burhan Felek Voleybol Salonu
Beylikdüzü Voleybol İhtisas Beşiktaş 0 - 3
Türk Hava Yolları Çan Gençlik Kale Spor 3 - 0
Kuzeyboru Fenerbahçe Terrazzo 1 - 3
Galatasaray PTT 3 - 0
İlbank Eczacıbaşı Vitra 0 - 3
Vakıfbank Nilüfer Belediye 3 - 0
14. Hafta
Sarıyer Belediyesi Aydın Bş. Bld. 1 - 3
10-01-2021 15:30
Burhan Felek Voleybol Salonu
Beşiktaş Sistem9 Yeşilyurt 0 - 3
Karayolları Türk Hava Yolları 1 - 3
Fenerbahçe Terrazzo Beylikdüzü Voleybol İhtisas 3 - 0
Çan Gençlik Kale Spor Galatasaray 2 - 3
Eczacıbaşı Vitra Kuzeyboru 3 - 0
PTT Vakıfbank 0 - 3
Nilüfer Belediye İlbank 3 - 1
15. Hafta
06-11-2020 13:00
Burhan Felek Voleybol Salonu
Beşiktaş Sarıyer Belediyesi 0 - 3
Türk Hava Yolları Aydın Bş. Bld. 3 - 1
Sistem9 Yeşilyurt Fenerbahçe Terrazzo 0 - 3
Galatasaray Karayolları 3 - 2
Beylikdüzü Voleybol İhtisas Eczacıbaşı Vitra 0 - 3
Vakıfbank Çan Gençlik Kale Spor 3 - 0
Kuzeyboru Nilüfer Belediye 0 - 3
İlbank PTT 1 - 3
16. Hafta
Sarıyer Belediyesi Türk Hava Yolları 0 - 3
13-11-2020 13:00
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Fenerbahçe Terrazzo 0 - 3
Galatasaray Aydın Bş. Bld. 3 - 1
Sistem9 Yeşilyurt Eczacıbaşı Vitra 0 - 3
Vakıfbank Karayolları 3 - 0
Beylikdüzü Voleybol İhtisas Nilüfer Belediye 0 - 3
İlbank Çan Gençlik Kale Spor 3 - 1
Kuzeyboru PTT 2 - 3
17. Hafta
Fenerbahçe Terrazzo Sarıyer Belediyesi 3 - 0
Türk Hava Yolları Galatasaray 2 - 3
27-12-2020 18:00
Eczacıbaşı Spor Salonu
Eczacıbaşı Vitra Beşiktaş 3 - 0
Aydın Bş. Bld. Vakıfbank 1 - 3
Nilüfer Belediye Sistem9 Yeşilyurt 3 - 0
Karayolları İlbank 3 - 0
PTT Beylikdüzü Voleybol İhtisas 3 - 0
Çan Gençlik Kale Spor Kuzeyboru 3 - 2
18. Hafta
Sarıyer Belediyesi Galatasaray 0 - 3
Fenerbahçe Terrazzo Eczacıbaşı Vitra 3 - 1
Vakıfbank Türk Hava Yolları 2 - 3
21-11-2020 17:00
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Nilüfer Belediye 1 - 3
İlbank Aydın Bş. Bld. 0 - 3
Sistem9 Yeşilyurt PTT 2 - 3
Kuzeyboru Karayolları 0 - 3
Beylikdüzü Voleybol İhtisas Çan Gençlik Kale Spor 0 - 3
19. Hafta
Eczacıbaşı Vitra Sarıyer Belediyesi 3 - 2
Galatasaray Vakıfbank 0 - 3
Nilüfer Belediye Fenerbahçe Terrazzo 0 - 3
Türk Hava Yolları İlbank 3 - 1
27-11-2020 13:00
Ankara Başkent Voleybol Salonu
PTT Beşiktaş 3 - 1
Aydın Bş. Bld. Kuzeyboru 3 - 2
Çan Gençlik Kale Spor Sistem9 Yeşilyurt 0 - 3
Karayolları Beylikdüzü Voleybol İhtisas 3 - 0
20. Hafta
Sarıyer Belediyesi Vakıfbank 0 - 3
Eczacıbaşı Vitra Nilüfer Belediye 2 - 3
İlbank Galatasaray 0 - 3
Fenerbahçe Terrazzo PTT 3 - 1
Kuzeyboru Türk Hava Yolları 2 - 3
02-12-2020 16:30
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Çan Gençlik Kale Spor 0 - 3
Beylikdüzü Voleybol İhtisas Aydın Bş. Bld. 0 - 3
Sistem9 Yeşilyurt Karayolları 3 - 0
21. Hafta
Nilüfer Belediye Sarıyer Belediyesi 3 - 0
Vakıfbank İlbank 3 - 0
PTT Eczacıbaşı Vitra 0 - 3
Galatasaray Kuzeyboru 3 - 1
Çan Gençlik Kale Spor Fenerbahçe Terrazzo 1 - 3
Türk Hava Yolları Beylikdüzü Voleybol İhtisas 3 - 0
06-12-2020 14:00
Ankara Başkent Voleybol Salonu
Karayolları Beşiktaş 3 - 0
Aydın Bş. Bld. Sistem9 Yeşilyurt 3 - 2
22. Hafta
Sarıyer Belediyesi İlbank 2 - 3
Nilüfer Belediye PTT 3 - 0
Kuzeyboru Vakıfbank 1 - 3
Eczacıbaşı Vitra Çan Gençlik Kale Spor 3 - 0
Beylikdüzü Voleybol İhtisas Galatasaray 0 - 3
Fenerbahçe Terrazzo Karayolları 3 - 2
Sistem9 Yeşilyurt Türk Hava Yolları 2 - 3
12-12-2020 15:30
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Aydın Bş. Bld. 0 - 3
23. Hafta
PTT Sarıyer Belediyesi 3 - 1
İlbank Kuzeyboru 0 - 3
Çan Gençlik Kale Spor Nilüfer Belediye 1 - 3
Vakıfbank Beylikdüzü Voleybol İhtisas 3 - 0
Karayolları Eczacıbaşı Vitra 1 - 3
Galatasaray Sistem9 Yeşilyurt 3 - 2
Aydın Bş. Bld. Fenerbahçe Terrazzo 1 - 3
23-12-2020 17:00
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Türk Hava Yolları Beşiktaş 3 - 0
24. Hafta
Sarıyer Belediyesi Kuzeyboru 3 - 1
PTT Çan Gençlik Kale Spor 3 - 2
Beylikdüzü Voleybol İhtisas İlbank 0 - 3
Nilüfer Belediye Karayolları 2 - 3
Sistem9 Yeşilyurt Vakıfbank 0 - 3
Eczacıbaşı Vitra Aydın Bş. Bld. 3 - 2
19-12-2020 14:30
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Galatasaray 0 - 3
Fenerbahçe Terrazzo Türk Hava Yolları 3 - 0
25. Hafta
Çan Gençlik Kale Spor Sarıyer Belediyesi 3 - 0
Kuzeyboru Beylikdüzü Voleybol İhtisas 3 - 0
Karayolları PTT 1 - 3
İlbank Sistem9 Yeşilyurt 1 - 3
Aydın Bş. Bld. Nilüfer Belediye 1 - 3
23-01-2021 14:00
Vakıfbank Spor Sarayı
Vakıfbank Beşiktaş 3 - 0
Türk Hava Yolları Eczacıbaşı Vitra 1 - 3
Galatasaray Fenerbahçe Terrazzo 0 - 3
26. Hafta
Sarıyer Belediyesi Beylikdüzü Voleybol İhtisas 3 - 0
Çan Gençlik Kale Spor Karayolları 2 - 3
Sistem9 Yeşilyurt Kuzeyboru 2 - 3
PTT Aydın Bş. Bld. 0 - 3
29-01-2021 13:00
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş İlbank 0 - 3
Nilüfer Belediye Türk Hava Yolları 0 - 3
Fenerbahçe Terrazzo Vakıfbank 0 - 3
Eczacıbaşı Vitra Galatasaray 3 - 2
27. Hafta
Karayolları Sarıyer Belediyesi 0 - 3
Beylikdüzü Voleybol İhtisas Sistem9 Yeşilyurt 0 - 3
Aydın Bş. Bld. Çan Gençlik Kale Spor 3 - 1
07-02-2021 14:00
Aksaray Spor Salonu
Kuzeyboru Beşiktaş 3 - 0
Türk Hava Yolları PTT 3 - 1
İlbank Fenerbahçe Terrazzo 0 - 3
Galatasaray Nilüfer Belediye 2 - 3
Vakıfbank Eczacıbaşı Vitra 3 - 0
28. Hafta
Sarıyer Belediyesi Sistem9 Yeşilyurt 0 - 3
Karayolları Aydın Bş. Bld. 1 - 3
14-02-2021 15:30
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Beylikdüzü Voleybol İhtisas 3 - 0
Çan Gençlik Kale Spor Türk Hava Yolları 0 - 3
Fenerbahçe Terrazzo Kuzeyboru 3 - 0
PTT Galatasaray 3 - 0
Eczacıbaşı Vitra İlbank 3 - 0
Nilüfer Belediye Vakıfbank 0 - 3
29. Hafta
Aydın Bş. Bld. Sarıyer Belediyesi 3 - 1
19-02-2021 16:30
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Sistem9 Yeşilyurt Beşiktaş 3 - 1
Türk Hava Yolları Karayolları 3 - 0
Beylikdüzü Voleybol İhtisas Fenerbahçe Terrazzo 0 - 3
Galatasaray Çan Gençlik Kale Spor 3 - 0
Kuzeyboru Eczacıbaşı Vitra 0 - 3
Vakıfbank PTT 3 - 0
İlbank Nilüfer Belediye 1 - 3
30. Hafta
27-02-2021 16:00
Bahçeköy Orman Fakültesi Spor Salonu
Sarıyer Belediyesi Beşiktaş 3 - 0
Aydın Bş. Bld. Türk Hava Yolları 0 - 3
Fenerbahçe Terrazzo Sistem9 Yeşilyurt 3 - 0
Karayolları Galatasaray 3 - 0
Eczacıbaşı Vitra Beylikdüzü Voleybol İhtisas 3 - 0
Çan Gençlik Kale Spor Vakıfbank 0 - 3
Nilüfer Belediye Kuzeyboru 3 - 0
PTT İlbank 3 - 0