1. DEVRE
2. DEVRE

Fikstür

1. Hafta
Selka Eskişehir Hentbol Ahi Evran Üniversitesi 37 - 29
26-09-2018 19:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Aygaz İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK 32 - 23
Batman Belediyesi GSK Maliye Milli Piyango 32 - 30
Beykoz Belediyesi Gençlik SK CIP Travel Antalyaspor 28 - 29
Nilüfer Belediyesi SK MYK Hentbol SK 28 - 28
Adıyaman Belediyesi Spor Karşıyaka Bld. 29 - 29
2. Hafta
Karşıyaka Bld. Nilüfer Belediyesi SK 24 - 30
MYK Hentbol SK Beykoz Belediyesi Gençlik SK 23 - 30
CIP Travel Antalyaspor Batman Belediyesi GSK 29 - 35
01-10-2018 16:00
Ankara THF Spor Salonu
Maliye Milli Piyango Beşiktaş Aygaz 25 - 43
İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK Selka Eskişehir Hentbol 24 - 29
Ahi Evran Üniversitesi Göztepe 24 - 27
3. Hafta
Göztepe İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK 31 - 26
Selka Eskişehir Hentbol Maliye Milli Piyango 34 - 28
09-10-2018 19:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Aygaz CIP Travel Antalyaspor 30 - 27
Batman Belediyesi GSK MYK Hentbol SK 25 - 24
Beykoz Belediyesi Gençlik SK Karşıyaka Bld. 37 - 26
Nilüfer Belediyesi SK Adıyaman Belediyesi Spor 29 - 31
4. Hafta
Adıyaman Belediyesi Spor Beykoz Belediyesi Gençlik SK 25 - 24
Karşıyaka Bld. Batman Belediyesi GSK 28 - 42
16-10-2018 17:00
Ankara THF Spor Salonu
MYK Hentbol SK Beşiktaş Aygaz 24 - 36
CIP Travel Antalyaspor Selka Eskişehir Hentbol 23 - 29
Maliye Milli Piyango Göztepe 24 - 26
İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK Ahi Evran Üniversitesi 32 - 26
5. Hafta
Ahi Evran Üniversitesi Maliye Milli Piyango 33 - 37
Göztepe CIP Travel Antalyaspor 22 - 23
Selka Eskişehir Hentbol MYK Hentbol SK 37 - 34
31-10-2018 18:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Aygaz Karşıyaka Bld. 45 - 24
Batman Belediyesi GSK Adıyaman Belediyesi Spor 32 - 27
Beykoz Belediyesi Gençlik SK Nilüfer Belediyesi SK 30 - 30
6. Hafta
Nilüfer Belediyesi SK Batman Belediyesi GSK 32 - 37
04-12-2018 17:00
Adıyaman Belediyesi Spor Salonu
Adıyaman Belediyesi Spor Beşiktaş Aygaz 30 - 38
Karşıyaka Bld. Selka Eskişehir Hentbol 18 - 34
MYK Hentbol SK Göztepe 27 - 28
CIP Travel Antalyaspor Ahi Evran Üniversitesi 32 - 21
Maliye Milli Piyango İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK 24 - 28
7. Hafta
İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK CIP Travel Antalyaspor 22 - 28
Ahi Evran Üniversitesi MYK Hentbol SK 29 - 21
Göztepe Karşıyaka Bld. 31 - 24
Selka Eskişehir Hentbol Adıyaman Belediyesi Spor 31 - 30
13-11-2018 19:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Aygaz Nilüfer Belediyesi SK 34 - 31
Batman Belediyesi GSK Beykoz Belediyesi Gençlik SK 33 - 36
8. Hafta
20-11-2018 16:00
Şahin Köktürk Spor Salonu
Beykoz Belediyesi Gençlik SK Beşiktaş Aygaz 24 - 32
Nilüfer Belediyesi SK Selka Eskişehir Hentbol 29 - 33
Adıyaman Belediyesi Spor Göztepe 24 - 20
Karşıyaka Bld. Ahi Evran Üniversitesi 27 - 35
MYK Hentbol SK İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK 30 - 25
CIP Travel Antalyaspor Maliye Milli Piyango 27 - 26
9. Hafta
Maliye Milli Piyango MYK Hentbol SK 29 - 26
İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK Karşıyaka Bld. 36 - 23
Ahi Evran Üniversitesi Adıyaman Belediyesi Spor 30 - 34
Göztepe Nilüfer Belediyesi SK 32 - 27
Selka Eskişehir Hentbol Beykoz Belediyesi Gençlik SK 32 - 27
27-11-2018 19:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Aygaz Batman Belediyesi GSK 30 - 26
10. Hafta
Batman Belediyesi GSK Selka Eskişehir Hentbol 31 - 31
Beykoz Belediyesi Gençlik SK Göztepe 32 - 30
Nilüfer Belediyesi SK Ahi Evran Üniversitesi 28 - 28
Adıyaman Belediyesi Spor İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK 37 - 31
Karşıyaka Bld. Maliye Milli Piyango 26 - 29
MYK Hentbol SK CIP Travel Antalyaspor 30 - 32
11. Hafta
CIP Travel Antalyaspor Karşıyaka Bld. 41 - 26
Maliye Milli Piyango Adıyaman Belediyesi Spor 22 - 25
İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK Nilüfer Belediyesi SK 38 - 31
Ahi Evran Üniversitesi Beykoz Belediyesi Gençlik SK 30 - 42
Göztepe Batman Belediyesi GSK 31 - 34
08-12-2018 18:30
Porsuk Spor Salonu
Selka Eskişehir Hentbol Beşiktaş Aygaz 26 - 29
12. Hafta
16-12-2018 16:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Aygaz Göztepe 33 - 28
Batman Belediyesi GSK Ahi Evran Üniversitesi 43 - 33
Beykoz Belediyesi Gençlik SK İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK 30 - 35
Nilüfer Belediyesi SK Maliye Milli Piyango 38 - 38
Adıyaman Belediyesi Spor CIP Travel Antalyaspor 25 - 22
Karşıyaka Bld. MYK Hentbol SK 27 - 29
13. Hafta
MYK Hentbol SK Adıyaman Belediyesi Spor 16 - 26
CIP Travel Antalyaspor Nilüfer Belediyesi SK 29 - 27
Maliye Milli Piyango Beykoz Belediyesi Gençlik SK 27 - 38
İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK Batman Belediyesi GSK 27 - 27

Ahi Evran Üniversitesi Spor Salonu
Ahi Evran Üniversitesi Beşiktaş Aygaz -
Göztepe Selka Eskişehir Hentbol 26 - 25
14. Hafta
Ahi Evran Üniversitesi Selka Eskişehir Hentbol -
10-02-2019 16:00
Celal Atik Spor Salonu
İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK Beşiktaş Aygaz 24 - 28
Maliye Milli Piyango Batman Belediyesi GSK 26 - 33
CIP Travel Antalyaspor Beykoz Belediyesi Gençlik SK 26 - 26
MYK Hentbol SK Nilüfer Belediyesi SK 29 - 35
Karşıyaka Bld. Adıyaman Belediyesi Spor 25 - 39
15. Hafta
Nilüfer Belediyesi SK Karşıyaka Bld. 29 - 25
Beykoz Belediyesi Gençlik SK MYK Hentbol SK 29 - 26
Batman Belediyesi GSK CIP Travel Antalyaspor 32 - 33
16-02-2019 16:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Aygaz Maliye Milli Piyango 42 - 29
Selka Eskişehir Hentbol İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK 24 - 24
Göztepe Ahi Evran Üniversitesi -
16. Hafta
İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK Göztepe 27 - 22
Maliye Milli Piyango Selka Eskişehir Hentbol 32 - 27
24-02-2019 15:00
10.000 Kişilik Kapalı Spor Salonu
CIP Travel Antalyaspor Beşiktaş Aygaz 22 - 26
MYK Hentbol SK Batman Belediyesi GSK 29 - 34
Karşıyaka Bld. Beykoz Belediyesi Gençlik SK 27 - 38
Adıyaman Belediyesi Spor Nilüfer Belediyesi SK 35 - 32
17. Hafta
Beykoz Belediyesi Gençlik SK Adıyaman Belediyesi Spor 27 - 26
Batman Belediyesi GSK Karşıyaka Bld. 32 - 16
02-03-2019 16:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Aygaz MYK Hentbol SK 34 - 21
Selka Eskişehir Hentbol CIP Travel Antalyaspor 28 - 27
Göztepe Maliye Milli Piyango 28 - 25
Ahi Evran Üniversitesi İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK -
18. Hafta
Maliye Milli Piyango Ahi Evran Üniversitesi -
CIP Travel Antalyaspor Göztepe 23 - 22
MYK Hentbol SK Selka Eskişehir Hentbol 19 - 22
10-03-2019 17:00
Zühtü Işıl Spor Salonu
Karşıyaka Bld. Beşiktaş Aygaz 24 - 44
Adıyaman Belediyesi Spor Batman Belediyesi GSK 33 - 34
Nilüfer Belediyesi SK Beykoz Belediyesi Gençlik SK 30 - 35
19. Hafta
Batman Belediyesi GSK Nilüfer Belediyesi SK 37 - 33
16-03-2019 16:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Aygaz Adıyaman Belediyesi Spor 34 - 23
Selka Eskişehir Hentbol Karşıyaka Bld. 32 - 26
Göztepe MYK Hentbol SK 28 - 23
Ahi Evran Üniversitesi CIP Travel Antalyaspor -
İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK Maliye Milli Piyango 29 - 31
20. Hafta
CIP Travel Antalyaspor İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK 27 - 24
MYK Hentbol SK Ahi Evran Üniversitesi -
Karşıyaka Bld. Göztepe 19 - 33
Adıyaman Belediyesi Spor Selka Eskişehir Hentbol 27 - 20
24-03-2019 17:00
Üçevler Spor Tesisleri
Nilüfer Belediyesi SK Beşiktaş Aygaz 27 - 36
Beykoz Belediyesi Gençlik SK Batman Belediyesi GSK 31 - 30
21. Hafta
30-03-2019 16:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Aygaz Beykoz Belediyesi Gençlik SK 32 - 31
Selka Eskişehir Hentbol Nilüfer Belediyesi SK 30 - 24
Göztepe Adıyaman Belediyesi Spor 24 - 25
Ahi Evran Üniversitesi Karşıyaka Bld. -
İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK MYK Hentbol SK 28 - 25
Maliye Milli Piyango CIP Travel Antalyaspor 26 - 30
22. Hafta
MYK Hentbol SK Maliye Milli Piyango 21 - 22
Karşıyaka Bld. İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK 23 - 33
Adıyaman Belediyesi Spor Ahi Evran Üniversitesi -
Nilüfer Belediyesi SK Göztepe 28 - 31
Beykoz Belediyesi Gençlik SK Selka Eskişehir Hentbol 23 - 22
21-04-2019 13:00
Batman 19 Mayıs Spor Salonu
Batman Belediyesi GSK Beşiktaş Aygaz 24 - 33
23. Hafta
Selka Eskişehir Hentbol Batman Belediyesi GSK 33 - 28
Göztepe Beykoz Belediyesi Gençlik SK 30 - 29
Ahi Evran Üniversitesi Nilüfer Belediyesi SK -
İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK Adıyaman Belediyesi Spor 30 - 27
Maliye Milli Piyango Karşıyaka Bld. 35 - 21
CIP Travel Antalyaspor MYK Hentbol SK 31 - 25
24. Hafta
Karşıyaka Bld. CIP Travel Antalyaspor 25 - 41
Adıyaman Belediyesi Spor Maliye Milli Piyango 24 - 21
Nilüfer Belediyesi SK İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK 28 - 29
Beykoz Belediyesi Gençlik SK Ahi Evran Üniversitesi -
Batman Belediyesi GSK Göztepe 30 - 32
04-05-2019 16:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Aygaz Selka Eskişehir Hentbol 40 - 30
25. Hafta
11-05-2019 14:00
Celal Atik Spor Salonu
Göztepe Beşiktaş Aygaz 21 - 25
Ahi Evran Üniversitesi Batman Belediyesi GSK -
İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK Beykoz Belediyesi Gençlik SK 27 - 33
Maliye Milli Piyango Nilüfer Belediyesi SK 28 - 27
CIP Travel Antalyaspor Adıyaman Belediyesi Spor 29 - 28
MYK Hentbol SK Karşıyaka Bld. 29 - 24
26. Hafta
Adıyaman Belediyesi Spor MYK Hentbol SK -
Nilüfer Belediyesi SK CIP Travel Antalyaspor -
Beykoz Belediyesi Gençlik SK Maliye Milli Piyango -
Batman Belediyesi GSK İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK 30 - 29

Beşiktaş Aygaz Ahi Evran Üniversitesi -
Selka Eskişehir Hentbol Göztepe -