1. DEVRE
2. DEVRE

Fikstür

1. Hafta
OGM Ormanspor UMF Yapı İzmit Belediyespor 94 - 57
17.10.2021 15.00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş HDI Sigorta Nesibe Aydın 58 - 74
Elazığ İl Özel İdare Hatayspor 61 - 103
Bursa Büyükşehir Belediyespor Antalya 07 Basketbol 75 - 76
Bellona Kayseri Basketbol ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 75 - 85
Botaş Galatasaray 65 - 71
Fenerbahçe Safiport Çankaya Üniversitesi 89 - 57
2. Hafta
Galatasaray Çankaya Üniversitesi 66 - 54
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Botaş 68 - 56
Antalya 07 Basketbol Bellona Kayseri Basketbol 81 - 70
Hatayspor Bursa Büyükşehir Belediyespor 50 - 66
Nesibe Aydın Elazığ İl Özel İdare 96 - 58
23.10.2021 17.00
Şehit Polis Recep Topaloğlu SS
UMF Yapı İzmit Belediyespor Beşiktaş HDI Sigorta 85 - 67
OGM Ormanspor Fenerbahçe Safiport 75 - 82
3. Hafta
Çankaya Üniversitesi ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 66 - 92
31.10.2021 13.00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş HDI Sigorta OGM Ormanspor 68 - 81
Elazığ İl Özel İdare UMF Yapı İzmit Belediyespor 83 - 90
Bursa Büyükşehir Belediyespor Nesibe Aydın 84 - 71
Bellona Kayseri Basketbol Hatayspor 93 - 94
Botaş Antalya 07 Basketbol 65 - 75
Fenerbahçe Safiport Galatasaray 74 - 56
4. Hafta
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Galatasaray 74 - 72
Antalya 07 Basketbol Çankaya Üniversitesi 70 - 72
Hatayspor Botaş 82 - 77
Nesibe Aydın Bellona Kayseri Basketbol 81 - 72
UMF Yapı İzmit Belediyespor Bursa Büyükşehir Belediyespor 67 - 77
OGM Ormanspor Elazığ İl Özel İdare 96 - 73
05.11.2021 18.00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş HDI Sigorta Fenerbahçe Safiport 52 - 78
5. Hafta
Çankaya Üniversitesi Hatayspor 101 - 87
Galatasaray Antalya 07 Basketbol 72 - 45
20.11.2021 14.30
Elazığ İl Özel İdare Spor Salonu
Elazığ İl Özel İdare Beşiktaş HDI Sigorta 83 - 77
Bursa Büyükşehir Belediyespor OGM Ormanspor 70 - 97
Bellona Kayseri Basketbol UMF Yapı İzmit Belediyespor 64 - 68
Botaş Nesibe Aydın 61 - 79
Fenerbahçe Safiport ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 72 - 59
6. Hafta
Antalya 07 Basketbol ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 55 - 82
Hatayspor Galatasaray 76 - 81
Nesibe Aydın Çankaya Üniversitesi 101 - 69
UMF Yapı İzmit Belediyespor Botaş 61 - 69
OGM Ormanspor Bellona Kayseri Basketbol 89 - 63
27.11.2021 16.30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş HDI Sigorta Bursa Büyükşehir Belediyespor 70 - 78
Elazığ İl Özel İdare Fenerbahçe Safiport 46 - 105
7. Hafta
Çankaya Üniversitesi UMF Yapı İzmit Belediyespor 75 - 93
Galatasaray Nesibe Aydın 67 - 49
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Hatayspor 86 - 88
Bursa Büyükşehir Belediyespor Elazığ İl Özel İdare 78 - 72
05.12.2021 16.00
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
Bellona Kayseri Basketbol Beşiktaş HDI Sigorta 66 - 75
Botaş OGM Ormanspor 63 - 70
Fenerbahçe Safiport Antalya 07 Basketbol 92 - 38
8. Hafta
Hatayspor Antalya 07 Basketbol 76 - 70
Nesibe Aydın ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 84 - 76
UMF Yapı İzmit Belediyespor Galatasaray 69 - 80
OGM Ormanspor Çankaya Üniversitesi 79 - 61
12.12.2021 15.00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş HDI Sigorta Botaş 61 - 62
Elazığ İl Özel İdare Bellona Kayseri Basketbol 75 - 92
Bursa Büyükşehir Belediyespor Fenerbahçe Safiport 84 - 80
9. Hafta
18.12.2021 15.00
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
Çankaya Üniversitesi Beşiktaş HDI Sigorta 86 - 72
Galatasaray OGM Ormanspor 61 - 65
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi UMF Yapı İzmit Belediyespor 87 - 50
Antalya 07 Basketbol Nesibe Aydın 54 - 76
Bellona Kayseri Basketbol Bursa Büyükşehir Belediyespor 79 - 83
Botaş Elazığ İl Özel İdare 90 - 51
Fenerbahçe Safiport Hatayspor 95 - 69
10. Hafta
Nesibe Aydın Hatayspor 78 - 60
UMF Yapı İzmit Belediyespor Antalya 07 Basketbol 51 - 60
OGM Ormanspor ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 57 - 77
25.12.2021 13.00
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
Galatasaray Beşiktaş HDI Sigorta 57 - 66
Elazığ İl Özel İdare Çankaya Üniversitesi 68 - 81
Bursa Büyükşehir Belediyespor Botaş 64 - 71
Bellona Kayseri Basketbol Fenerbahçe Safiport 58 - 99
11. Hafta
Çankaya Üniversitesi Bursa Büyükşehir Belediyespor 68 - 72
Galatasaray Elazığ İl Özel İdare 58 - 43
29.12.2021 18.00
Servet Tazegül Spor Salonu
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Beşiktaş HDI Sigorta 87 - 68
Antalya 07 Basketbol OGM Ormanspor 63 - 73
Hatayspor UMF Yapı İzmit Belediyespor 93 - 90
Botaş Bellona Kayseri Basketbol 81 - 64
Nesibe Aydın Fenerbahçe Safiport 55 - 90
12. Hafta
UMF Yapı İzmit Belediyespor Nesibe Aydın 60 - 70
OGM Ormanspor Hatayspor 92 - 74
02.01.2022 16.30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş HDI Sigorta Antalya 07 Basketbol 81 - 54
Elazığ İl Özel İdare ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 53 - 81
Bursa Büyükşehir Belediyespor Galatasaray 58 - 55
Bellona Kayseri Basketbol Çankaya Üniversitesi 73 - 87
Botaş Fenerbahçe Safiport 80 - 90
13. Hafta
Çankaya Üniversitesi Botaş 61 - 67
Galatasaray Bellona Kayseri Basketbol 58 - 61
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Bursa Büyükşehir Belediyespor 78 - 54
Antalya 07 Basketbol Elazığ İl Özel İdare 63 - 58
06.01.2022 16.00
Antakya Spor Salonu
Hatayspor Beşiktaş HDI Sigorta 69 - 84
Nesibe Aydın OGM Ormanspor 83 - 72
Fenerbahçe Safiport UMF Yapı İzmit Belediyespor 106 - 44
14. Hafta
UMF Yapı İzmit Belediyespor OGM Ormanspor 65 - 86
15.01.2022 16.00
TOBB ETÜ Spor Salonu
Nesibe Aydın Beşiktaş HDI Sigorta 74 - 79
Hatayspor Elazığ İl Özel İdare 103 - 51
Antalya 07 Basketbol Bursa Büyükşehir Belediyespor 69 - 77
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Bellona Kayseri Basketbol 75 - 40
Galatasaray Botaş 65 - 75
Çankaya Üniversitesi Fenerbahçe Safiport 62 - 102
15. Hafta
Çankaya Üniversitesi Galatasaray 86 - 92
Botaş ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 76 - 65
Bellona Kayseri Basketbol Antalya 07 Basketbol 69 - 60
Bursa Büyükşehir Belediyespor Hatayspor 67 - 60
Elazığ İl Özel İdare Nesibe Aydın 62 - 79
22.01.2022 13.00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş HDI Sigorta UMF Yapı İzmit Belediyespor 84 - 81
Fenerbahçe Safiport OGM Ormanspor 91 - 65
16. Hafta
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Çankaya Üniversitesi 86 - 72
30.01.2022 13.00
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
OGM Ormanspor Beşiktaş HDI Sigorta 77 - 57
UMF Yapı İzmit Belediyespor Elazığ İl Özel İdare 90 - 74
Nesibe Aydın Bursa Büyükşehir Belediyespor 84 - 74
Hatayspor Bellona Kayseri Basketbol 87 - 79
Antalya 07 Basketbol Botaş 68 - 86
Galatasaray Fenerbahçe Safiport 69 - 63
17. Hafta
Galatasaray ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 62 - 65
Çankaya Üniversitesi Antalya 07 Basketbol 76 - 75
Botaş Hatayspor 91 - 71
Bellona Kayseri Basketbol Nesibe Aydın 77 - 71
Bursa Büyükşehir Belediyespor UMF Yapı İzmit Belediyespor 78 - 74
Elazığ İl Özel İdare OGM Ormanspor 66 - 101
04.02.2022 18.00
Metro Enerji Spor Salonu
Fenerbahçe Safiport Beşiktaş HDI Sigorta 91 - 66
18. Hafta
Hatayspor Çankaya Üniversitesi 80 - 83
Antalya 07 Basketbol Galatasaray 62 - 87
20.02.2022 15.00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş HDI Sigorta Elazığ İl Özel İdare 86 - 59
OGM Ormanspor Bursa Büyükşehir Belediyespor 88 - 62
UMF Yapı İzmit Belediyespor Bellona Kayseri Basketbol 53 - 60
Nesibe Aydın Botaş 74 - 62
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Fenerbahçe Safiport 73 - 80
19. Hafta
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Antalya 07 Basketbol 83 - 48
Galatasaray Hatayspor 83 - 59
Çankaya Üniversitesi Nesibe Aydın 84 - 86
Botaş UMF Yapı İzmit Belediyespor 88 - 75
Bellona Kayseri Basketbol OGM Ormanspor 59 - 70
26.02.2022 16.00
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
Bursa Büyükşehir Belediyespor Beşiktaş HDI Sigorta 63 - 67
Fenerbahçe Safiport Elazığ İl Özel İdare 96 - 42
20. Hafta
UMF Yapı İzmit Belediyespor Çankaya Üniversitesi 82 - 79
Nesibe Aydın Galatasaray 90 - 85
Hatayspor ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 62 - 92
Elazığ İl Özel İdare Bursa Büyükşehir Belediyespor 84 - 74
05.03.2022 13.30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş HDI Sigorta Bellona Kayseri Basketbol 80 - 48
OGM Ormanspor Botaş 77 - 61
Antalya 07 Basketbol Fenerbahçe Safiport 71 - 105
21. Hafta
Antalya 07 Basketbol Hatayspor 71 - 67
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Nesibe Aydın 83 - 88
Galatasaray UMF Yapı İzmit Belediyespor 74 - 63
Çankaya Üniversitesi OGM Ormanspor 81 - 88
06.04.2022 16.00
Ankara DSİ Spor Salonu
Botaş Beşiktaş HDI Sigorta 101 - 74
Bellona Kayseri Basketbol Elazığ İl Özel İdare 81 - 73
Fenerbahçe Safiport Bursa Büyükşehir Belediyespor 94 - 62
22. Hafta
21.03.2022 17.00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş HDI Sigorta Çankaya Üniversitesi 79 - 82
OGM Ormanspor Galatasaray 90 - 93
UMF Yapı İzmit Belediyespor ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 55 - 85
Nesibe Aydın Antalya 07 Basketbol 70 - 66
Bursa Büyükşehir Belediyespor Bellona Kayseri Basketbol 64 - 89
Elazığ İl Özel İdare Botaş 64 - 105
Hatayspor Fenerbahçe Safiport 49 - 91
23. Hafta
Hatayspor Nesibe Aydın 76 - 71
Antalya 07 Basketbol UMF Yapı İzmit Belediyespor 71 - 69
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi OGM Ormanspor 94 - 63
29.03.2022 19.00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş HDI Sigorta Galatasaray 65 - 72
Çankaya Üniversitesi Elazığ İl Özel İdare 84 - 51
Botaş Bursa Büyükşehir Belediyespor 98 - 60
Fenerbahçe Safiport Bellona Kayseri Basketbol 96 - 58
24. Hafta
Bursa Büyükşehir Belediyespor Çankaya Üniversitesi 95 - 89
Elazığ İl Özel İdare Galatasaray 69 - 80
01.04.2022 17.00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş HDI Sigorta ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 69 - 78
OGM Ormanspor Antalya 07 Basketbol 84 - 63
UMF Yapı İzmit Belediyespor Hatayspor 88 - 81
Bellona Kayseri Basketbol Botaş 78 - 92
Fenerbahçe Safiport Nesibe Aydın 70 - 53
25. Hafta
Nesibe Aydın UMF Yapı İzmit Belediyespor 88 - 82
Hatayspor OGM Ormanspor 72 - 76
10.04.2022 15.00
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu
Antalya 07 Basketbol Beşiktaş HDI Sigorta 73 - 80
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Elazığ İl Özel İdare 82 - 64
Galatasaray Bursa Büyükşehir Belediyespor 84 - 74
Çankaya Üniversitesi Bellona Kayseri Basketbol 71 - 61
Fenerbahçe Safiport Botaş 85 - 78
26. Hafta
Botaş Çankaya Üniversitesi 72 - 95
Bellona Kayseri Basketbol Galatasaray 72 - 78
Bursa Büyükşehir Belediyespor ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 53 - 73
Elazığ İl Özel İdare Antalya 07 Basketbol 60 - 67
19.04.2022 19.00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş HDI Sigorta Hatayspor 96 - 88
OGM Ormanspor Nesibe Aydın 64 - 63
UMF Yapı İzmit Belediyespor Fenerbahçe Safiport 68 - 105