1. DEVRE
2. DEVRE

Fikstür

1. Hafta
Nesibe Aydın SK Adana Basketbol 79 - 60
Fenerbahçe Galatasaray 64 - 61
OGM Ormanspor Hatay Bş. Bld. 91 - 63
Bellona Kayseri Basketbol İzmit Bld. Spor 68 - 69
Birevim Elazığ İl Özel İdare Çankaya Üniversitesi 102 - 105
04-10-2020 14:00
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
Samsun Canik Belediye Beşiktaş HDI Sigorta 49 - 112
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Botaş 81 - 63
2. Hafta
08-10-2020 18:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş HDI Sigorta Botaş 46 - 71
Çankaya Üniversitesi Samsun Canik Belediye 121 - 63
İzmit Bld. Spor Birevim Elazığ İl Özel İdare 103 - 64
Hatay Bş. Bld. Bellona Kayseri Basketbol 90 - 88
Galatasaray OGM Ormanspor 82 - 76
Adana Basketbol Fenerbahçe 55 - 83
Nesibe Aydın SK ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 69 - 58
3. Hafta
Botaş Çankaya Üniversitesi 66 - 77
Fenerbahçe Nesibe Aydın SK 91 - 85
OGM Ormanspor Adana Basketbol 86 - 66
Bellona Kayseri Basketbol Galatasaray 74 - 79
Birevim Elazığ İl Özel İdare Hatay Bş. Bld. 70 - 81
Samsun Canik Belediye İzmit Bld. Spor 59 - 102
11-10-2020 15:15
Servet Tazegül Spor Salonu
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Beşiktaş HDI Sigorta 81 - 89
4. Hafta
17-10-2020 14:00
Ankara Spor Salonu
Çankaya Üniversitesi Beşiktaş HDI Sigorta 98 - 94
İzmit Bld. Spor Botaş 57 - 72
Hatay Bş. Bld. Samsun Canik Belediye -
Galatasaray Birevim Elazığ İl Özel İdare 75 - 57
Adana Basketbol Bellona Kayseri Basketbol 83 - 70
Nesibe Aydın SK OGM Ormanspor 75 - 58
Fenerbahçe ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 79 - 55
5. Hafta
Botaş Hatay Bş. Bld. -
21-10-2020 16:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş HDI Sigorta İzmit Bld. Spor 74 - 95
OGM Ormanspor Fenerbahçe 64 - 72
Bellona Kayseri Basketbol Nesibe Aydın SK 62 - 70
Birevim Elazığ İl Özel İdare Adana Basketbol 68 - 56
Samsun Canik Belediye Galatasaray 45 - 102
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Çankaya Üniversitesi 76 - 67
6. Hafta
İzmit Bld. Spor Çankaya Üniversitesi -

Antakya Spor Salonu
Hatay Bş. Bld. Beşiktaş HDI Sigorta -
Galatasaray Botaş -
Adana Basketbol Samsun Canik Belediye -
Nesibe Aydın SK Birevim Elazığ İl Özel İdare -
Fenerbahçe Bellona Kayseri Basketbol -
OGM Ormanspor ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi -
7. Hafta
Botaş Adana Basketbol -
31-10-2020 17:30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş HDI Sigorta Galatasaray -
Çankaya Üniversitesi Hatay Bş. Bld. -
Bellona Kayseri Basketbol OGM Ormanspor -
Birevim Elazığ İl Özel İdare Fenerbahçe -
Samsun Canik Belediye Nesibe Aydın SK -
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi İzmit Bld. Spor -
8. Hafta
Hatay Bş. Bld. İzmit Bld. Spor -
Galatasaray Çankaya Üniversitesi -
04-11-2020 17:00
Adana Atatürk Spor Salonu
Adana Basketbol Beşiktaş HDI Sigorta -
Nesibe Aydın SK Botaş -
Fenerbahçe Samsun Canik Belediye -
OGM Ormanspor Birevim Elazığ İl Özel İdare -
Bellona Kayseri Basketbol ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi -
9. Hafta
Botaş Fenerbahçe -

Beşiktaş HDI Sigorta Nesibe Aydın SK -
Çankaya Üniversitesi Adana Basketbol -
İzmit Bld. Spor Galatasaray -
Birevim Elazığ İl Özel İdare Bellona Kayseri Basketbol -
Samsun Canik Belediye OGM Ormanspor -
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Hatay Bş. Bld. -
10. Hafta
Galatasaray Hatay Bş. Bld. -
Adana Basketbol İzmit Bld. Spor -
Nesibe Aydın SK Çankaya Üniversitesi -

Fenerbahçe Beşiktaş HDI Sigorta -
OGM Ormanspor Botaş -
Bellona Kayseri Basketbol Samsun Canik Belediye -
Birevim Elazığ İl Özel İdare ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi -
11. Hafta
Botaş Bellona Kayseri Basketbol -

Beşiktaş HDI Sigorta OGM Ormanspor -
Çankaya Üniversitesi Fenerbahçe -
İzmit Bld. Spor Nesibe Aydın SK -
Hatay Bş. Bld. Adana Basketbol -
Samsun Canik Belediye Birevim Elazığ İl Özel İdare -
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Galatasaray -
12. Hafta
Adana Basketbol Galatasaray -
Nesibe Aydın SK Hatay Bş. Bld. -
Fenerbahçe İzmit Bld. Spor -
OGM Ormanspor Çankaya Üniversitesi -

Bellona Kayseri Basketbol Beşiktaş HDI Sigorta -
Birevim Elazığ İl Özel İdare Botaş -
Samsun Canik Belediye ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi -
13. Hafta
Botaş Samsun Canik Belediye -

Beşiktaş HDI Sigorta Birevim Elazığ İl Özel İdare -
Çankaya Üniversitesi Bellona Kayseri Basketbol -
İzmit Bld. Spor OGM Ormanspor -
Hatay Bş. Bld. Fenerbahçe -
Galatasaray Nesibe Aydın SK -
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Adana Basketbol -
14. Hafta
Adana Basketbol Nesibe Aydın SK -
Galatasaray Fenerbahçe -
Hatay Bş. Bld. OGM Ormanspor -
İzmit Bld. Spor Bellona Kayseri Basketbol -
Çankaya Üniversitesi Birevim Elazığ İl Özel İdare -

Beşiktaş HDI Sigorta Samsun Canik Belediye -
Botaş ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi -
15. Hafta

Botaş Beşiktaş HDI Sigorta -
Samsun Canik Belediye Çankaya Üniversitesi -
Birevim Elazığ İl Özel İdare İzmit Bld. Spor -
Bellona Kayseri Basketbol Hatay Bş. Bld. -
OGM Ormanspor Galatasaray -
Fenerbahçe Adana Basketbol -
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Nesibe Aydın SK -
16. Hafta
Çankaya Üniversitesi Botaş -
Nesibe Aydın SK Fenerbahçe -
Adana Basketbol OGM Ormanspor -
Galatasaray Bellona Kayseri Basketbol -
Hatay Bş. Bld. Birevim Elazığ İl Özel İdare -
İzmit Bld. Spor Samsun Canik Belediye -

Beşiktaş HDI Sigorta ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi -
17. Hafta

Beşiktaş HDI Sigorta Çankaya Üniversitesi -
Botaş İzmit Bld. Spor -
Samsun Canik Belediye Hatay Bş. Bld. -
Birevim Elazığ İl Özel İdare Galatasaray -
Bellona Kayseri Basketbol Adana Basketbol -
OGM Ormanspor Nesibe Aydın SK -
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Fenerbahçe -
18. Hafta
Hatay Bş. Bld. Botaş -

İzmit Bld. Spor Beşiktaş HDI Sigorta -
Fenerbahçe OGM Ormanspor -
Nesibe Aydın SK Bellona Kayseri Basketbol -
Adana Basketbol Birevim Elazığ İl Özel İdare -
Galatasaray Samsun Canik Belediye -
Çankaya Üniversitesi ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi -
19. Hafta
Çankaya Üniversitesi İzmit Bld. Spor -

Beşiktaş HDI Sigorta Hatay Bş. Bld. -
Botaş Galatasaray -
Samsun Canik Belediye Adana Basketbol -
Birevim Elazığ İl Özel İdare Nesibe Aydın SK -
Bellona Kayseri Basketbol Fenerbahçe -
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi OGM Ormanspor -
20. Hafta
Adana Basketbol Botaş -

Galatasaray Beşiktaş HDI Sigorta -
Hatay Bş. Bld. Çankaya Üniversitesi -
OGM Ormanspor Bellona Kayseri Basketbol -
Fenerbahçe Birevim Elazığ İl Özel İdare -
Nesibe Aydın SK Samsun Canik Belediye -
İzmit Bld. Spor ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi -
21. Hafta
İzmit Bld. Spor Hatay Bş. Bld. -
Çankaya Üniversitesi Galatasaray -

Beşiktaş HDI Sigorta Adana Basketbol -
Botaş Nesibe Aydın SK -
Samsun Canik Belediye Fenerbahçe -
Birevim Elazığ İl Özel İdare OGM Ormanspor -
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Bellona Kayseri Basketbol -
22. Hafta
Fenerbahçe Botaş -

Nesibe Aydın SK Beşiktaş HDI Sigorta -
Adana Basketbol Çankaya Üniversitesi -
Galatasaray İzmit Bld. Spor -
Bellona Kayseri Basketbol Birevim Elazığ İl Özel İdare -
OGM Ormanspor Samsun Canik Belediye -
Hatay Bş. Bld. ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi -
23. Hafta
Hatay Bş. Bld. Galatasaray -
İzmit Bld. Spor Adana Basketbol -
Çankaya Üniversitesi Nesibe Aydın SK -

Beşiktaş HDI Sigorta Fenerbahçe -
Botaş OGM Ormanspor -
Samsun Canik Belediye Bellona Kayseri Basketbol -
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Birevim Elazığ İl Özel İdare -
24. Hafta
Bellona Kayseri Basketbol Botaş -

OGM Ormanspor Beşiktaş HDI Sigorta -
Fenerbahçe Çankaya Üniversitesi -
Nesibe Aydın SK İzmit Bld. Spor -
Adana Basketbol Hatay Bş. Bld. -
Birevim Elazığ İl Özel İdare Samsun Canik Belediye -
Galatasaray ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi -
25. Hafta
Galatasaray Adana Basketbol -
Hatay Bş. Bld. Nesibe Aydın SK -
İzmit Bld. Spor Fenerbahçe -
Çankaya Üniversitesi OGM Ormanspor -

Beşiktaş HDI Sigorta Bellona Kayseri Basketbol -
Botaş Birevim Elazığ İl Özel İdare -
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Samsun Canik Belediye -
26. Hafta
Samsun Canik Belediye Botaş -

Birevim Elazığ İl Özel İdare Beşiktaş HDI Sigorta -
Bellona Kayseri Basketbol Çankaya Üniversitesi -
OGM Ormanspor İzmit Bld. Spor -
Fenerbahçe Hatay Bş. Bld. -
Nesibe Aydın SK Galatasaray -
Adana Basketbol ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi -