BEŞİKTAŞ TRC İNŞAAT

1. DEVRE
2. DEVRE

Fikstür

1. Hafta
Botaş OGM Ormanspor 64 - 72
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Hatay Bş. Bld. 75 - 80
Samsun Canik Belediye Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 44 - 93
12-10-2019 15:15
Metro Enerji Spor Salonu
Fenerbahçe Öznur Kablo Beşiktaş TRC İnşaat 97 - 54
İzmit Bld. Spor Birevim Elazığ İl Özel İdare 100 - 101
Bellona Kayseri Basketbol Mersin Bş. Bld. -
Galatasaray Çankaya Üniversitesi 89 - 64
2. Hafta
Mersin Bş. Bld. Çankaya Üniversitesi -
Birevim Elazığ İl Özel İdare Bellona Kayseri Basketbol 83 - 68
20-10-2019 13:00
Ahmet Cömert Spor Salonu
Beşiktaş TRC İnşaat İzmit Bld. Spor 88 - 89
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Fenerbahçe Öznur Kablo 56 - 85
Hatay Bş. Bld. Samsun Canik Belediye 97 - 58
OGM Ormanspor Gelecek Koleji Çukurova Basketbol 94 - 72
Botaş Galatasaray 64 - 76
3. Hafta
Çankaya Üniversitesi Birevim Elazığ İl Özel İdare 76 - 85
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Botaş 54 - 62
Samsun Canik Belediye OGM Ormanspor 55 - 80
Fenerbahçe Öznur Kablo Hatay Bş. Bld. 62 - 59
İzmit Bld. Spor Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 101 - 94
27-10-2019 15:15
Kadir Has Spor Salonu
Bellona Kayseri Basketbol Beşiktaş TRC İnşaat 96 - 91
Galatasaray Mersin Bş. Bld. -
4. Hafta
Birevim Elazığ İl Özel İdare Mersin Bş. Bld. -
03-11-2019 15:15
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Çankaya Üniversitesi 57 - 60
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Bellona Kayseri Basketbol 80 - 96
Hatay Bş. Bld. İzmit Bld. Spor 76 - 67
OGM Ormanspor Fenerbahçe Öznur Kablo 65 - 80
Botaş Samsun Canik Belediye 90 - 31
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Galatasaray 72 - 81
5. Hafta
Çankaya Üniversitesi Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 80 - 68

Mersin Bş. Bld. Beşiktaş TRC İnşaat -
Samsun Canik Belediye Gelecek Koleji Çukurova Basketbol 76 - 82
Fenerbahçe Öznur Kablo Botaş 56 - 48
İzmit Bld. Spor OGM Ormanspor 80 - 83
Bellona Kayseri Basketbol Hatay Bş. Bld. 77 - 59
Galatasaray Birevim Elazığ İl Özel İdare 69 - 66
6. Hafta
24-11-2019 15:15
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Birevim Elazığ İl Özel İdare 87 - 76
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Mersin Bş. Bld. -
Hatay Bş. Bld. Çankaya Üniversitesi 70 - 76
OGM Ormanspor Bellona Kayseri Basketbol 58 - 55
Botaş İzmit Bld. Spor 65 - 78
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Fenerbahçe Öznur Kablo 59 - 83
Samsun Canik Belediye Galatasaray 48 - 69
7. Hafta
Çankaya Üniversitesi OGM Ormanspor 76 - 82
Mersin Bş. Bld. Hatay Bş. Bld. -
Birevim Elazığ İl Özel İdare Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 95 - 86
Fenerbahçe Öznur Kablo Samsun Canik Belediye 103 - 24
İzmit Bld. Spor Gelecek Koleji Çukurova Basketbol 92 - 79
Bellona Kayseri Basketbol Botaş 61 - 58
01-12-2019 15:15
Ahmet Cömert Spor Salonu
Galatasaray Beşiktaş TRC İnşaat 83 - 69
8. Hafta
09-12-2019 18:00
Atatürk Spor Salonu
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Beşiktaş TRC İnşaat 72 - 76
Hatay Bş. Bld. Birevim Elazığ İl Özel İdare 80 - 79
OGM Ormanspor Mersin Bş. Bld. -
Botaş Çankaya Üniversitesi 61 - 71
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Bellona Kayseri Basketbol 82 - 76
Samsun Canik Belediye İzmit Bld. Spor 77 - 90
Fenerbahçe Öznur Kablo Galatasaray 69 - 66
9. Hafta
Çankaya Üniversitesi Gelecek Koleji Çukurova Basketbol -
Mersin Bş. Bld. Botaş -
Birevim Elazığ İl Özel İdare OGM Ormanspor -
15-12-2019 16:30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Hatay Bş. Bld. -
İzmit Bld. Spor Fenerbahçe Öznur Kablo -
Bellona Kayseri Basketbol Samsun Canik Belediye -
Galatasaray Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol -
10. Hafta
Hatay Bş. Bld. Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol -
21-12-2019 14:00
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
OGM Ormanspor Beşiktaş TRC İnşaat -
Botaş Birevim Elazığ İl Özel İdare -
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Mersin Bş. Bld. -
Samsun Canik Belediye Çankaya Üniversitesi -
Fenerbahçe Öznur Kablo Bellona Kayseri Basketbol -
İzmit Bld. Spor Galatasaray -
11. Hafta
Çankaya Üniversitesi Fenerbahçe Öznur Kablo -
Mersin Bş. Bld. Samsun Canik Belediye -
Birevim Elazığ İl Özel İdare Gelecek Koleji Çukurova Basketbol -
24-12-2019 18:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Botaş -
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol OGM Ormanspor -
Bellona Kayseri Basketbol İzmit Bld. Spor -
Galatasaray Hatay Bş. Bld. -
12. Hafta
OGM Ormanspor Hatay Bş. Bld. -
Botaş Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol -
28-12-2019 14:00
Servet Tazegül Spor Salonu
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Beşiktaş TRC İnşaat -
Samsun Canik Belediye Birevim Elazığ İl Özel İdare -
Fenerbahçe Öznur Kablo Mersin Bş. Bld. -
İzmit Bld. Spor Çankaya Üniversitesi -
Bellona Kayseri Basketbol Galatasaray -
13. Hafta
Çankaya Üniversitesi Bellona Kayseri Basketbol -
Mersin Bş. Bld. İzmit Bld. Spor -
Birevim Elazığ İl Özel İdare Fenerbahçe Öznur Kablo -
05-01-2020 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Samsun Canik Belediye -
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Gelecek Koleji Çukurova Basketbol -
Hatay Bş. Bld. Botaş -
Galatasaray OGM Ormanspor -
14. Hafta
OGM Ormanspor Botaş -
Hatay Bş. Bld. Gelecek Koleji Çukurova Basketbol -
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Samsun Canik Belediye -
12-01-2020 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Fenerbahçe Öznur Kablo -
Birevim Elazığ İl Özel İdare İzmit Bld. Spor -
Mersin Bş. Bld. Bellona Kayseri Basketbol -
Çankaya Üniversitesi Galatasaray -
15. Hafta
Çankaya Üniversitesi Mersin Bş. Bld. -
Bellona Kayseri Basketbol Birevim Elazığ İl Özel İdare -
18-01-2020 17:00
Atatürk Spor Salonu
İzmit Bld. Spor Beşiktaş TRC İnşaat -
Fenerbahçe Öznur Kablo Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol -
Samsun Canik Belediye Hatay Bş. Bld. -
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol OGM Ormanspor -
Galatasaray Botaş -
16. Hafta
Birevim Elazığ İl Özel İdare Çankaya Üniversitesi -
Botaş Gelecek Koleji Çukurova Basketbol -
OGM Ormanspor Samsun Canik Belediye -
Hatay Bş. Bld. Fenerbahçe Öznur Kablo -
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol İzmit Bld. Spor -
26-01-2020 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Bellona Kayseri Basketbol -
Mersin Bş. Bld. Galatasaray -
17. Hafta
Mersin Bş. Bld. Birevim Elazığ İl Özel İdare -
01-02-2020 14:00
Ankara Spor Salonu
Çankaya Üniversitesi Beşiktaş TRC İnşaat -
Bellona Kayseri Basketbol Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol -
İzmit Bld. Spor Hatay Bş. Bld. -
Fenerbahçe Öznur Kablo OGM Ormanspor -
Samsun Canik Belediye Botaş -
Galatasaray Gelecek Koleji Çukurova Basketbol -
18. Hafta
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Çankaya Üniversitesi -
16-02-2020 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Mersin Bş. Bld. -
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Samsun Canik Belediye -
Botaş Fenerbahçe Öznur Kablo -
OGM Ormanspor İzmit Bld. Spor -
Hatay Bş. Bld. Bellona Kayseri Basketbol -
Birevim Elazığ İl Özel İdare Galatasaray -
19. Hafta
22-02-2020 14:00
İl Özel İdare Spor Salonu
Birevim Elazığ İl Özel İdare Beşiktaş TRC İnşaat -
Mersin Bş. Bld. Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol -
Çankaya Üniversitesi Hatay Bş. Bld. -
Bellona Kayseri Basketbol OGM Ormanspor -
İzmit Bld. Spor Botaş -
Fenerbahçe Öznur Kablo Gelecek Koleji Çukurova Basketbol -
Galatasaray Samsun Canik Belediye -
20. Hafta
OGM Ormanspor Çankaya Üniversitesi -
Hatay Bş. Bld. Mersin Bş. Bld. -
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Birevim Elazığ İl Özel İdare -
Samsun Canik Belediye Fenerbahçe Öznur Kablo -
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol İzmit Bld. Spor -
Botaş Bellona Kayseri Basketbol -
01-03-2020 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Galatasaray -
21. Hafta
15-03-2020 16:15
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol -
Birevim Elazığ İl Özel İdare Hatay Bş. Bld. -
Mersin Bş. Bld. OGM Ormanspor -
Çankaya Üniversitesi Botaş -
Bellona Kayseri Basketbol Gelecek Koleji Çukurova Basketbol -
İzmit Bld. Spor Samsun Canik Belediye -
Galatasaray Fenerbahçe Öznur Kablo -
22. Hafta
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Çankaya Üniversitesi -
Botaş Mersin Bş. Bld. -
OGM Ormanspor Birevim Elazığ İl Özel İdare -
22-03-2020 16:30
Antakya Spor Salonu
Hatay Bş. Bld. Beşiktaş TRC İnşaat -
Fenerbahçe Öznur Kablo İzmit Bld. Spor -
Samsun Canik Belediye Bellona Kayseri Basketbol -
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Galatasaray -
23. Hafta
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Hatay Bş. Bld. -
29-03-2020 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat OGM Ormanspor -
Birevim Elazığ İl Özel İdare Botaş -
Mersin Bş. Bld. Gelecek Koleji Çukurova Basketbol -
Çankaya Üniversitesi Samsun Canik Belediye -
Bellona Kayseri Basketbol Fenerbahçe Öznur Kablo -
Galatasaray İzmit Bld. Spor -
24. Hafta
Fenerbahçe Öznur Kablo Çankaya Üniversitesi -
Samsun Canik Belediye Mersin Bş. Bld. -
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Birevim Elazığ İl Özel İdare -
01-04-2020 19:00
Ankara DSİ Etlik Spor Salonu
Botaş Beşiktaş TRC İnşaat -
OGM Ormanspor Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol -
İzmit Bld. Spor Bellona Kayseri Basketbol -
Hatay Bş. Bld. Galatasaray -
25. Hafta
Hatay Bş. Bld. OGM Ormanspor -
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Botaş -
05-04-2020 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Gelecek Koleji Çukurova Basketbol -
Birevim Elazığ İl Özel İdare Samsun Canik Belediye -
Mersin Bş. Bld. Fenerbahçe Öznur Kablo -
Çankaya Üniversitesi İzmit Bld. Spor -
Galatasaray Bellona Kayseri Basketbol -
26. Hafta
Bellona Kayseri Basketbol Çankaya Üniversitesi -
İzmit Bld. Spor Mersin Bş. Bld. -
Fenerbahçe Öznur Kablo Birevim Elazığ İl Özel İdare -
11-04-2020 14:00
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
Samsun Canik Belediye Beşiktaş TRC İnşaat -
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol -
Botaş Hatay Bş. Bld. -
OGM Ormanspor Galatasaray -