BEŞİKTAŞ TRC İNŞAAT

1. DEVRE
2. DEVRE

Fikstür

1. Hafta
Mersin Bş. Bld. Hatay Bş. Bld. 58 - 65
Botaş İstanbul Üniversitesi 79 - 49
Samsun Canik Belediye Kırçiçeği Bodrum Basketbol 74 - 50
13-10-2018 16:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Galatasaray Doğa Sigorta 91 - 77
İzmit Bld. Spor Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 83 - 75
Fenerbahçe Beko OGM Ormanspor 79 - 62
Bellona Kayseri Basketbol Gelecek Koleji Çukurova Basketbol 69 - 73
2. Hafta
OGM Ormanspor Gelecek Koleji Çukurova Basketbol 64 - 71
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Fenerbahçe Beko 70 - 68
Galatasaray Doğa Sigorta İzmit Bld. Spor 73 - 54
20-10-2018 14:00
Binnaz Karakaya Spor Salonu
Kırçiçeği Bodrum Basketbol Beşiktaş TRC İnşaat 58 - 102
İstanbul Üniversitesi Samsun Canik Belediye 66 - 76
Hatay Bş. Bld. Botaş 83 - 63
Mersin Bş. Bld. Bellona Kayseri Basketbol 89 - 64
3. Hafta
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 107 - 55
Botaş Mersin Bş. Bld. 86 - 66
Samsun Canik Belediye Hatay Bş. Bld. 57 - 81
28-10-2018 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat İstanbul Üniversitesi 93 - 60
İzmit Bld. Spor Kırçiçeği Bodrum Basketbol 102 - 71
Fenerbahçe Beko Galatasaray Doğa Sigorta 77 - 60
Bellona Kayseri Basketbol OGM Ormanspor 57 - 68
4. Hafta
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol OGM Ormanspor 79 - 81
Galatasaray Doğa Sigorta Gelecek Koleji Çukurova Basketbol 64 - 70
Kırçiçeği Bodrum Basketbol Fenerbahçe Beko 59 - 105
İstanbul Üniversitesi İzmit Bld. Spor 57 - 80
04-11-2018 16:30
Antakya Spor Salonu
Hatay Bş. Bld. Beşiktaş TRC İnşaat 88 - 72
Mersin Bş. Bld. Samsun Canik Belediye 90 - 70
Botaş Bellona Kayseri Basketbol 78 - 60
5. Hafta
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Kırçiçeği Bodrum Basketbol 105 - 54
OGM Ormanspor Galatasaray Doğa Sigorta 52 - 58
Samsun Canik Belediye Botaş 49 - 71
11-11-2018 13:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Mersin Bş. Bld. 103 - 99
İzmit Bld. Spor Hatay Bş. Bld. 67 - 76
Fenerbahçe Beko İstanbul Üniversitesi 81 - 46
Bellona Kayseri Basketbol Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 95 - 87
6. Hafta
Galatasaray Doğa Sigorta Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 95 - 66
Kırçiçeği Bodrum Basketbol OGM Ormanspor 57 - 88
İstanbul Üniversitesi Gelecek Koleji Çukurova Basketbol 56 - 90
Hatay Bş. Bld. Fenerbahçe Beko 72 - 67
Mersin Bş. Bld. İzmit Bld. Spor 90 - 74
25-11-2018 16:00
Ankara Spor Salonu
Botaş Beşiktaş TRC İnşaat 70 - 69
Samsun Canik Belediye Bellona Kayseri Basketbol 76 - 48
7. Hafta
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Hatay Bş. Bld. 96 - 82
OGM Ormanspor İstanbul Üniversitesi 95 - 53
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Kırçiçeği Bodrum Basketbol 95 - 73
02-12-2018 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Samsun Canik Belediye 73 - 74
İzmit Bld. Spor Botaş 71 - 84
Fenerbahçe Beko Mersin Bş. Bld. 81 - 56
Bellona Kayseri Basketbol Galatasaray Doğa Sigorta 62 - 65
8. Hafta
Kırçiçeği Bodrum Basketbol Galatasaray Doğa Sigorta 53 - 80
İstanbul Üniversitesi Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 69 - 78
Hatay Bş. Bld. OGM Ormanspor 73 - 70
Botaş Fenerbahçe Beko 46 - 62
Samsun Canik Belediye İzmit Bld. Spor 58 - 70
09-12-2018 18:30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Bellona Kayseri Basketbol 66 - 62
Mersin Bş. Bld. Gelecek Koleji Çukurova Basketbol 70 - 80
9. Hafta
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Botaş 78 - 56
OGM Ormanspor Mersin Bş. Bld. 73 - 69
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Hatay Bş. Bld. 70 - 83
Galatasaray Doğa Sigorta İstanbul Üniversitesi 74 - 59
16-12-2018 17:30
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
İzmit Bld. Spor Beşiktaş TRC İnşaat 68 - 63
Fenerbahçe Beko Samsun Canik Belediye 90 - 62
Bellona Kayseri Basketbol Kırçiçeği Bodrum Basketbol 81 - 56
10. Hafta
İstanbul Üniversitesi Kırçiçeği Bodrum Basketbol 75 - 61
Hatay Bş. Bld. Galatasaray Doğa Sigorta 85 - 70
Mersin Bş. Bld. Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 89 - 72
Botaş OGM Ormanspor 71 - 64
Samsun Canik Belediye Gelecek Koleji Çukurova Basketbol 59 - 117
23-12-2018 18:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Fenerbahçe Beko 61 - 77
İzmit Bld. Spor Bellona Kayseri Basketbol 77 - 69
11. Hafta
26-12-2018 18:00
Servet Tazegül Spor Salonu
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Beşiktaş TRC İnşaat 77 - 69
OGM Ormanspor Samsun Canik Belediye 94 - 55
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Botaş 53 - 79
Galatasaray Doğa Sigorta Mersin Bş. Bld. 71 - 78
Hatay Bş. Bld. Kırçiçeği Bodrum Basketbol 97 - 54
Fenerbahçe Beko İzmit Bld. Spor 94 - 66
Bellona Kayseri Basketbol İstanbul Üniversitesi 72 - 70
12. Hafta
Hatay Bş. Bld. İstanbul Üniversitesi 80 - 49
Mersin Bş. Bld. Kırçiçeği Bodrum Basketbol 101 - 37
Botaş Galatasaray Doğa Sigorta 60 - 68
Samsun Canik Belediye Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 85 - 96
30-12-2018 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat OGM Ormanspor 76 - 78
İzmit Bld. Spor Gelecek Koleji Çukurova Basketbol 65 - 87
Fenerbahçe Beko Bellona Kayseri Basketbol 89 - 63
13. Hafta
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Fenerbahçe Beko 88 - 72
OGM Ormanspor İzmit Bld. Spor 87 - 74
06-01-2019 14:00
Menderes Spor Salonu
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Beşiktaş TRC İnşaat 82 - 95
Galatasaray Doğa Sigorta Samsun Canik Belediye 91 - 68
Kırçiçeği Bodrum Basketbol Botaş 45 - 89
İstanbul Üniversitesi Mersin Bş. Bld. 56 - 80
Bellona Kayseri Basketbol Hatay Bş. Bld. 65 - 67
14. Hafta
Hatay Bş. Bld. Mersin Bş. Bld. 60 - 64
İstanbul Üniversitesi Botaş 48 - 81
Kırçiçeği Bodrum Basketbol Samsun Canik Belediye 73 - 77
13-01-2019 16:00
Ahmet Cömert Spor Salonu
Galatasaray Doğa Sigorta Beşiktaş TRC İnşaat 52 - 65
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol İzmit Bld. Spor 84 - 79
OGM Ormanspor Fenerbahçe Beko 73 - 90
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Bellona Kayseri Basketbol 97 - 66
15. Hafta
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol OGM Ormanspor 75 - 62
Fenerbahçe Beko Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 102 - 65
İzmit Bld. Spor Galatasaray Doğa Sigorta 84 - 86
20-01-2019 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Kırçiçeği Bodrum Basketbol 94 - 61
Samsun Canik Belediye İstanbul Üniversitesi 79 - 72
Botaş Hatay Bş. Bld. 71 - 72
Bellona Kayseri Basketbol Mersin Bş. Bld. 74 - 89
16. Hafta
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Gelecek Koleji Çukurova Basketbol 68 - 93
Mersin Bş. Bld. Botaş 61 - 75
Hatay Bş. Bld. Samsun Canik Belediye 104 - 69
27-01-2019 16:00
Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
İstanbul Üniversitesi Beşiktaş TRC İnşaat 64 - 94
Kırçiçeği Bodrum Basketbol İzmit Bld. Spor 61 - 90
Galatasaray Doğa Sigorta Fenerbahçe Beko 60 - 68
OGM Ormanspor Bellona Kayseri Basketbol 91 - 96
17. Hafta
OGM Ormanspor Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 84 - 74
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Galatasaray Doğa Sigorta 87 - 58
Fenerbahçe Beko Kırçiçeği Bodrum Basketbol 106 - 38
İzmit Bld. Spor İstanbul Üniversitesi 65 - 56
03-02-2019 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Hatay Bş. Bld. 78 - 70
Samsun Canik Belediye Mersin Bş. Bld. 65 - 123
Bellona Kayseri Basketbol Botaş 72 - 86
18. Hafta
Kırçiçeği Bodrum Basketbol Gelecek Koleji Çukurova Basketbol 58 - 140
Galatasaray Doğa Sigorta OGM Ormanspor 74 - 71
Botaş Samsun Canik Belediye 91 - 58
09-02-2019 14:00
Servet Tazegül Spor Salonu
Mersin Bş. Bld. Beşiktaş TRC İnşaat 92 - 75
Hatay Bş. Bld. İzmit Bld. Spor 86 - 72
İstanbul Üniversitesi Fenerbahçe Beko 58 - 89
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Bellona Kayseri Basketbol 77 - 83
19. Hafta
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Galatasaray Doğa Sigorta 80 - 94
OGM Ormanspor Kırçiçeği Bodrum Basketbol 88 - 38
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol İstanbul Üniversitesi 120 - 46
Fenerbahçe Beko Hatay Bş. Bld. 100 - 65
İzmit Bld. Spor Mersin Bş. Bld. 65 - 94
17-02-2019 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Botaş 69 - 70
Bellona Kayseri Basketbol Samsun Canik Belediye 106 - 81
20. Hafta
Hatay Bş. Bld. Gelecek Koleji Çukurova Basketbol 68 - 73
İstanbul Üniversitesi OGM Ormanspor 63 - 88
Kırçiçeği Bodrum Basketbol Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 66 - 97
24-02-2019 16:30
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
Samsun Canik Belediye Beşiktaş TRC İnşaat 83 - 124
Botaş İzmit Bld. Spor 76 - 53
Mersin Bş. Bld. Fenerbahçe Beko 93 - 83
Galatasaray Doğa Sigorta Bellona Kayseri Basketbol 75 - 69
21. Hafta
Galatasaray Doğa Sigorta Kırçiçeği Bodrum Basketbol 78 - 46
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol İstanbul Üniversitesi 71 - 58
OGM Ormanspor Hatay Bş. Bld. 64 - 72
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Mersin Bş. Bld. 64 - 71
Fenerbahçe Beko Botaş 83 - 70
İzmit Bld. Spor Samsun Canik Belediye 137 - 86
09-03-2019 16:00
Kadir Has Spor Salonu
Bellona Kayseri Basketbol Beşiktaş TRC İnşaat 77 - 79
22. Hafta
Botaş Gelecek Koleji Çukurova Basketbol 69 - 70
Mersin Bş. Bld. OGM Ormanspor 79 - 80
Hatay Bş. Bld. Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 103 - 49
İstanbul Üniversitesi Galatasaray Doğa Sigorta 75 - 80
17-03-2019 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat İzmit Bld. Spor 81 - 74
Samsun Canik Belediye Fenerbahçe Beko 49 - 108
Kırçiçeği Bodrum Basketbol Bellona Kayseri Basketbol 58 - 65
23. Hafta
Kırçiçeği Bodrum Basketbol İstanbul Üniversitesi 69 - 66
Galatasaray Doğa Sigorta Hatay Bş. Bld. 67 - 65
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Mersin Bş. Bld. 59 - 108
OGM Ormanspor Botaş 64 - 68
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Samsun Canik Belediye 158 - 63
24-03-2019 16:00
Metro Enerji Spor Salonu
Fenerbahçe Beko Beşiktaş TRC İnşaat 68 - 57
Bellona Kayseri Basketbol İzmit Bld. Spor 60 - 79
24. Hafta
30-03-2019 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Gelecek Koleji Çukurova Basketbol 92 - 88
Samsun Canik Belediye OGM Ormanspor 71 - 84
Botaş Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 83 - 56
Mersin Bş. Bld. Galatasaray Doğa Sigorta 82 - 70
Hatay Bş. Bld. Kırçiçeği Bodrum Basketbol 90 - 69
İzmit Bld. Spor Fenerbahçe Beko 47 - 78
İstanbul Üniversitesi Bellona Kayseri Basketbol 76 - 80
25. Hafta
İstanbul Üniversitesi Hatay Bş. Bld. 63 - 83
Kırçiçeği Bodrum Basketbol Mersin Bş. Bld. 47 - 85
Galatasaray Doğa Sigorta Botaş 59 - 49
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Samsun Canik Belediye 109 - 92
06-04-2019 14:00
Sait Zarifoğlu Spor Salonu
OGM Ormanspor Beşiktaş TRC İnşaat 66 - 88
Gelecek Koleji Çukurova Basketbol İzmit Bld. Spor 85 - 74
Bellona Kayseri Basketbol Fenerbahçe Beko 58 - 76
26. Hafta
Fenerbahçe Beko Gelecek Koleji Çukurova Basketbol 81 - 65
İzmit Bld. Spor OGM Ormanspor 87 - 84
13-04-2019 13:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TRC İnşaat Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 111 - 71
Samsun Canik Belediye Galatasaray Doğa Sigorta 63 - 116
Botaş Kırçiçeği Bodrum Basketbol 99 - 43
Mersin Bş. Bld. İstanbul Üniversitesi 90 - 59
Hatay Bş. Bld. Bellona Kayseri Basketbol 82 - 68