BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA

1. DEVRE
2. DEVRE

Fikstür

1. Hafta
Neptunas Klaipeda Happy Casa Brindisi 81 - 71
15-10-2019 19:30
PAOK Sports Arena
PAOK Beşiktaş Sompo Sigorta 60 - 69
Telekom Baskets Bonn Casademont Zaragoza 85 - 71
JDA Dijon Falco Szombathely 87 - 68
2. Hafta
22-10-2019 19:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Casademont Zaragoza 73 - 74
Falco Szombathely PAOK 76 - 66
Happy Casa Brindisi Telekom Baskets Bonn 76 - 75
Neptunas Klaipeda JDA Dijon 75 - 89
3. Hafta
PAOK Neptunas Klaipeda 72 - 94
29-10-2019 22:00
Telekom Dome
Telekom Baskets Bonn Beşiktaş Sompo Sigorta 86 - 82
JDA Dijon Happy Casa Brindisi 95 - 79
Casademont Zaragoza Falco Szombathely 70 - 69
4. Hafta
JDA Dijon PAOK 81 - 76
Falco Szombathely Telekom Baskets Bonn 91 - 59
Neptunas Klaipeda Casademont Zaragoza 91 - 73
06-11-2019 22:30
Palazzetto Dello Sport Elio Pentassuglia
Happy Casa Brindisi Beşiktaş Sompo Sigorta 84 - 72
5. Hafta
12-11-2019 20:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Falco Szombathely 74 - 49
PAOK Happy Casa Brindisi 95 - 91
Telekom Baskets Bonn Neptunas Klaipeda 97 - 85
Casademont Zaragoza JDA Dijon 75 - 60
6. Hafta
JDA Dijon Telekom Baskets Bonn 66 - 78
20-11-2019 20:00
Svyturio Arena
Neptunas Klaipeda Beşiktaş Sompo Sigorta 86 - 80
PAOK Casademont Zaragoza 93 - 78
Happy Casa Brindisi Falco Szombathely 98 - 92
7. Hafta
03-12-2019 20:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta JDA Dijon 65 - 98
Falco Szombathely Neptunas Klaipeda 97 - 73
Telekom Baskets Bonn PAOK 83 - 85
Casademont Zaragoza Happy Casa Brindisi 96 - 93
8. Hafta
Falco Szombathely JDA Dijon 82 - 81
10-12-2019 20:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta PAOK 98 - 83
Happy Casa Brindisi Neptunas Klaipeda 96 - 82
Casademont Zaragoza Telekom Baskets Bonn 72 - 77
9. Hafta
PAOK Falco Szombathely 80 - 89
Telekom Baskets Bonn Happy Casa Brindisi 101 - 93
JDA Dijon Neptunas Klaipeda 92 - 71
18-12-2019 22:30
Pabellon Principe Felipe
Casademont Zaragoza Beşiktaş Sompo Sigorta 80 - 73
10. Hafta
07-01-2020 20:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Telekom Baskets Bonn 80 - 76
Neptunas Klaipeda PAOK 80 - 86
Falco Szombathely Casademont Zaragoza 70 - 77
Happy Casa Brindisi JDA Dijon 88 - 93
11. Hafta
14-01-2020 20:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Happy Casa Brindisi 96 - 67
PAOK JDA Dijon 77 - 84
Telekom Baskets Bonn Falco Szombathely 91 - 77
Casademont Zaragoza Neptunas Klaipeda 86 - 70
12. Hafta
21-01-2020 20:00
Savaria Arena
Falco Szombathely Beşiktaş Sompo Sigorta 79 - 83
JDA Dijon Casademont Zaragoza 73 - 105
Neptunas Klaipeda Telekom Baskets Bonn 93 - 68
Happy Casa Brindisi PAOK 93 - 91
13. Hafta
28-01-2020 20:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Neptunas Klaipeda 76 - 69
Telekom Baskets Bonn JDA Dijon 83 - 72
Falco Szombathely Happy Casa Brindisi 93 - 83
Casademont Zaragoza PAOK 86 - 76
14. Hafta
Happy Casa Brindisi Casademont Zaragoza 91 - 93
Neptunas Klaipeda Falco Szombathely 87 - 83
PAOK Telekom Baskets Bonn 103 - 84
04-02-2020 22:00
Palais des Sport Jean-Michel Geoffroy
JDA Dijon Beşiktaş Sompo Sigorta 88 - 47