BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA

1. DEVRE
2. DEVRE

Fikstür

1. Hafta
29-09-2019 17:30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Bahçeşehir Koleji Beşiktaş Sompo Sigorta 75 - 80
Türk Telekom Galatasaray Doğa Sigorta 78 - 66
Gaziantep Basket Afyon Belediye 78 - 71
İstanbul BBSK Fenerbahçe Beko 57 - 90
Bursaspor Tofaş 80 - 76
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Darüşşafaka Tekfen 85 - 92
Teksüt Bandırma Pınar Karşıyaka 57 - 89
Anadolu Efes OGM Ormanspor 93 - 82
Galatasaray Doğa Sigorta Bahçeşehir Koleji 85 - 76
Afyon Belediye Türk Telekom 78 - 82
Fenerbahçe Beko Gaziantep Basket 84 - 75
Tofaş İstanbul BBSK 123 - 80
Darüşşafaka Tekfen Bursaspor 63 - 81
Pınar Karşıyaka Arel Üniversitesi Büyükçekmece 80 - 59
OGM Ormanspor Teksüt Bandırma 81 - 86
07-10-2019 20:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Anadolu Efes 68 - 80
Bahçeşehir Koleji Afyon Belediye 82 - 87
Türk Telekom Fenerbahçe Beko 59 - 75
Gaziantep Basket Tofaş 69 - 81
İstanbul BBSK Darüşşafaka Tekfen 61 - 98
Bursaspor Pınar Karşıyaka 77 - 85
Arel Üniversitesi Büyükçekmece OGM Ormanspor 64 - 84
Teksüt Bandırma Anadolu Efes 84 - 66
12-10-2019 17:30
Sinan Erdem Spor Salonu
Galatasaray Doğa Sigorta Beşiktaş Sompo Sigorta 74 - 65
Fenerbahçe Beko Bahçeşehir Koleji -
Tofaş Türk Telekom -
Darüşşafaka Tekfen Gaziantep Basket -
Pınar Karşıyaka İstanbul BBSK -
OGM Ormanspor Bursaspor -
Anadolu Efes Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
19-10-2019 20:00
Sinan Erdem Spor Salonu
Beşiktaş Sompo Sigorta Teksüt Bandırma 97 - 82
Afyon Belediye Galatasaray Doğa Sigorta -
Bahçeşehir Koleji Tofaş -
Türk Telekom Darüşşafaka Tekfen -
Gaziantep Basket Pınar Karşıyaka -
İstanbul BBSK OGM Ormanspor -
Bursaspor Anadolu Efes -
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Teksüt Bandırma -
Galatasaray Doğa Sigorta Fenerbahçe Beko -
26-10-2019 17:30
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu
Afyon Belediye Beşiktaş Sompo Sigorta -
Darüşşafaka Tekfen Bahçeşehir Koleji -
Pınar Karşıyaka Türk Telekom -
OGM Ormanspor Gaziantep Basket -
Anadolu Efes İstanbul BBSK -
Teksüt Bandırma Bursaspor -
02-11-2019 13:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
Tofaş Galatasaray Doğa Sigorta -
Fenerbahçe Beko Afyon Belediye -
Bahçeşehir Koleji Pınar Karşıyaka -
Türk Telekom OGM Ormanspor -
Gaziantep Basket Anadolu Efes -
İstanbul BBSK Teksüt Bandırma -
Bursaspor Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
Galatasaray Doğa Sigorta Darüşşafaka Tekfen -
Afyon Belediye Tofaş -
10-11-2019 15:15
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
Fenerbahçe Beko Beşiktaş Sompo Sigorta -
OGM Ormanspor Bahçeşehir Koleji -
Anadolu Efes Türk Telekom -
Teksüt Bandırma Gaziantep Basket -
Arel Üniversitesi Büyükçekmece İstanbul BBSK -
17-11-2019 17:30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Bursaspor -
Pınar Karşıyaka Galatasaray Doğa Sigorta -
Darüşşafaka Tekfen Afyon Belediye -
Tofaş Fenerbahçe Beko -
Bahçeşehir Koleji Anadolu Efes -
Türk Telekom Teksüt Bandırma -
Gaziantep Basket Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
İstanbul BBSK Bursaspor -
Galatasaray Doğa Sigorta OGM Ormanspor -
Afyon Belediye Pınar Karşıyaka -
Fenerbahçe Beko Darüşşafaka Tekfen -
23-11-2019 15:15
Tofaş Spor Salonu
Tofaş Beşiktaş Sompo Sigorta -
Teksüt Bandırma Bahçeşehir Koleji -
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Türk Telekom -
Bursaspor Gaziantep Basket -
30-11-2019 13:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta İstanbul BBSK -
Anadolu Efes Galatasaray Doğa Sigorta -
OGM Ormanspor Afyon Belediye -
Pınar Karşıyaka Fenerbahçe Beko -
Darüşşafaka Tekfen Tofaş -
Bahçeşehir Koleji Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
Türk Telekom Bursaspor -
Gaziantep Basket İstanbul BBSK -
Galatasaray Doğa Sigorta Teksüt Bandırma -
Afyon Belediye Anadolu Efes -
Fenerbahçe Beko OGM Ormanspor -
Tofaş Pınar Karşıyaka -
07-12-2019 17:30
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
Darüşşafaka Tekfen Beşiktaş Sompo Sigorta -
Bursaspor Bahçeşehir Koleji -
İstanbul BBSK Türk Telekom -
15-12-2019 13:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Gaziantep Basket -
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Galatasaray Doğa Sigorta -
Teksüt Bandırma Afyon Belediye -
Anadolu Efes Fenerbahçe Beko -
OGM Ormanspor Tofaş -
Pınar Karşıyaka Darüşşafaka Tekfen -
Bahçeşehir Koleji İstanbul BBSK -
Türk Telekom Gaziantep Basket -
Galatasaray Doğa Sigorta Bursaspor -
Afyon Belediye Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
Fenerbahçe Beko Teksüt Bandırma -
Tofaş Anadolu Efes -
Darüşşafaka Tekfen OGM Ormanspor -
21-12-2019 17:30
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
Pınar Karşıyaka Beşiktaş Sompo Sigorta -
Gaziantep Basket Bahçeşehir Koleji -
28-12-2019 17:30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Türk Telekom -
İstanbul BBSK Galatasaray Doğa Sigorta -
Bursaspor Afyon Belediye -
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Fenerbahçe Beko -
Teksüt Bandırma Tofaş -
Anadolu Efes Darüşşafaka Tekfen -
OGM Ormanspor Pınar Karşıyaka -
Bahçeşehir Koleji Türk Telekom -
Galatasaray Doğa Sigorta Gaziantep Basket -
Afyon Belediye İstanbul BBSK -
Fenerbahçe Beko Bursaspor -
Tofaş Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
Darüşşafaka Tekfen Teksüt Bandırma -
Pınar Karşıyaka Anadolu Efes -
04-01-2020 17:30
Ankara Spor Salonu
OGM Ormanspor Beşiktaş Sompo Sigorta -
11-01-2020 13:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Bahçeşehir Koleji -
Galatasaray Doğa Sigorta Türk Telekom -
Afyon Belediye Gaziantep Basket -
Fenerbahçe Beko İstanbul BBSK -
Tofaş Bursaspor -
Darüşşafaka Tekfen Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
Pınar Karşıyaka Teksüt Bandırma -
OGM Ormanspor Anadolu Efes -
Bahçeşehir Koleji Galatasaray Doğa Sigorta -
Türk Telekom Afyon Belediye -
Gaziantep Basket Fenerbahçe Beko -
İstanbul BBSK Tofaş -
Bursaspor Darüşşafaka Tekfen -
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Pınar Karşıyaka -
Teksüt Bandırma OGM Ormanspor -
26-01-2020 17:30
Sinan Erdem Spor Salonu
Anadolu Efes Beşiktaş Sompo Sigorta -
Afyon Belediye Bahçeşehir Koleji -
Fenerbahçe Beko Türk Telekom -
Tofaş Gaziantep Basket -
Darüşşafaka Tekfen İstanbul BBSK -
Pınar Karşıyaka Bursaspor -
OGM Ormanspor Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
Anadolu Efes Teksüt Bandırma -
01-02-2020 17:30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Galatasaray Doğa Sigorta -
Bahçeşehir Koleji Fenerbahçe Beko -
Türk Telekom Tofaş -
Gaziantep Basket Darüşşafaka Tekfen -
İstanbul BBSK Pınar Karşıyaka -
Bursaspor OGM Ormanspor -
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Anadolu Efes -
08-02-2020 15:15
Kara Ali Acar Spor Salonu
Teksüt Bandırma Beşiktaş Sompo Sigorta -
Galatasaray Doğa Sigorta Afyon Belediye -
Tofaş Bahçeşehir Koleji -
Darüşşafaka Tekfen Türk Telekom -
Pınar Karşıyaka Gaziantep Basket -
OGM Ormanspor İstanbul BBSK -
Anadolu Efes Bursaspor -
Teksüt Bandırma Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
Fenerbahçe Beko Galatasaray Doğa Sigorta -
27-02-2020 18:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Afyon Belediye -
Bahçeşehir Koleji Darüşşafaka Tekfen -
Türk Telekom Pınar Karşıyaka -
Gaziantep Basket OGM Ormanspor -
İstanbul BBSK Anadolu Efes -
Bursaspor Teksüt Bandırma -
01-03-2020 20:00
Cebeci Spor Salonu
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Beşiktaş Sompo Sigorta -
Galatasaray Doğa Sigorta Tofaş -
Afyon Belediye Fenerbahçe Beko -
Pınar Karşıyaka Bahçeşehir Koleji -
OGM Ormanspor Türk Telekom -
Anadolu Efes Gaziantep Basket -
Teksüt Bandırma İstanbul BBSK -
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Bursaspor -
Darüşşafaka Tekfen Galatasaray Doğa Sigorta -
Tofaş Afyon Belediye -
08-03-2020 15:15
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Fenerbahçe Beko -
Bahçeşehir Koleji OGM Ormanspor -
Türk Telekom Anadolu Efes -
Gaziantep Basket Teksüt Bandırma -
İstanbul BBSK Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
14-03-2020 17:30
Tofaş Spor Salonu
Bursaspor Beşiktaş Sompo Sigorta -
Galatasaray Doğa Sigorta Pınar Karşıyaka -
Afyon Belediye Darüşşafaka Tekfen -
Fenerbahçe Beko Tofaş -
Anadolu Efes Bahçeşehir Koleji -
Teksüt Bandırma Türk Telekom -
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Gaziantep Basket -
Bursaspor İstanbul BBSK -
OGM Ormanspor Galatasaray Doğa Sigorta -
Pınar Karşıyaka Afyon Belediye -
Darüşşafaka Tekfen Fenerbahçe Beko -
21-03-2020 17:30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Tofaş -
Bahçeşehir Koleji Teksüt Bandırma -
Türk Telekom Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
Gaziantep Basket Bursaspor -
28-03-2020 20:00
Cebeci Spor Salonu
İstanbul BBSK Beşiktaş Sompo Sigorta -
Galatasaray Doğa Sigorta Anadolu Efes -
Afyon Belediye OGM Ormanspor -
Fenerbahçe Beko Pınar Karşıyaka -
Tofaş Darüşşafaka Tekfen -
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Bahçeşehir Koleji -
Bursaspor Türk Telekom -
İstanbul BBSK Gaziantep Basket -
Teksüt Bandırma Galatasaray Doğa Sigorta -
Anadolu Efes Afyon Belediye -
OGM Ormanspor Fenerbahçe Beko -
Pınar Karşıyaka Tofaş -
05-04-2020 17:30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Darüşşafaka Tekfen -
Bahçeşehir Koleji Bursaspor -
Türk Telekom İstanbul BBSK -
11-04-2020 17:30
Karataş Şahinbey Spor Salonu
Gaziantep Basket Beşiktaş Sompo Sigorta -
Galatasaray Doğa Sigorta Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
Afyon Belediye Teksüt Bandırma -
Fenerbahçe Beko Anadolu Efes -
Tofaş OGM Ormanspor -
Darüşşafaka Tekfen Pınar Karşıyaka -
İstanbul BBSK Bahçeşehir Koleji -
Gaziantep Basket Türk Telekom -
Bursaspor Galatasaray Doğa Sigorta -
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Afyon Belediye -
Teksüt Bandırma Fenerbahçe Beko -
Anadolu Efes Tofaş -
OGM Ormanspor Darüşşafaka Tekfen -
18-04-2020 15:15
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Pınar Karşıyaka -
Bahçeşehir Koleji Gaziantep Basket -
25-04-2020 15:15
Ankara Spor Salonu
Türk Telekom Beşiktaş Sompo Sigorta -
Galatasaray Doğa Sigorta İstanbul BBSK -
Afyon Belediye Bursaspor -
Fenerbahçe Beko Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
Tofaş Teksüt Bandırma -
Darüşşafaka Tekfen Anadolu Efes -
Pınar Karşıyaka OGM Ormanspor -
Türk Telekom Bahçeşehir Koleji -
Gaziantep Basket Galatasaray Doğa Sigorta -
İstanbul BBSK Afyon Belediye -
Bursaspor Fenerbahçe Beko -
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Tofaş -
Teksüt Bandırma Darüşşafaka Tekfen -
Anadolu Efes Pınar Karşıyaka -
03-05-2020 13:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta OGM Ormanspor -

PUAN DURUMU

1. Hafta