BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA

1. DEVRE
2. DEVRE

Fikstür

1. Hafta
29-09-2019 17:30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Bahçeşehir Koleji Beşiktaş Sompo Sigorta 75 - 80
Türk Telekom Galatasaray Doğa Sigorta 78 - 66
Gaziantep Basket Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor 78 - 71
Sigortam.Net İTÜ BB Fenerbahçe Beko 57 - 90
Frutti Extra Bursaspor Tofaş 80 - 76
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Darüşşafaka Tekfen 85 - 92
Teksüt Bandırma Pınar Karşıyaka 57 - 89
Anadolu Efes OGM Ormanspor 93 - 82
2. Hafta
Galatasaray Doğa Sigorta Bahçeşehir Koleji 85 - 76
Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor Türk Telekom 78 - 82
Fenerbahçe Beko Gaziantep Basket 84 - 75
Tofaş Sigortam.Net İTÜ BB 123 - 80
Darüşşafaka Tekfen Frutti Extra Bursaspor 63 - 81
Pınar Karşıyaka Arel Üniversitesi Büyükçekmece 80 - 59
OGM Ormanspor Teksüt Bandırma 81 - 86
07-10-2019 20:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Anadolu Efes 68 - 80
3. Hafta
Bahçeşehir Koleji Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor 82 - 87
Türk Telekom Fenerbahçe Beko 59 - 75
Gaziantep Basket Tofaş 69 - 81
Sigortam.Net İTÜ BB Darüşşafaka Tekfen 61 - 98
Frutti Extra Bursaspor Pınar Karşıyaka 77 - 85
Arel Üniversitesi Büyükçekmece OGM Ormanspor 64 - 84
Teksüt Bandırma Anadolu Efes 84 - 66
12-10-2019 17:30
Sinan Erdem Spor Salonu
Galatasaray Doğa Sigorta Beşiktaş Sompo Sigorta 74 - 65
4. Hafta
Fenerbahçe Beko Bahçeşehir Koleji 74 - 60
Tofaş Türk Telekom 81 - 72
Darüşşafaka Tekfen Gaziantep Basket 76 - 58
Pınar Karşıyaka Sigortam.Net İTÜ BB 105 - 67
OGM Ormanspor Frutti Extra Bursaspor 81 - 82
Anadolu Efes Arel Üniversitesi Büyükçekmece 109 - 69
19-10-2019 20:00
Sinan Erdem Spor Salonu
Beşiktaş Sompo Sigorta Teksüt Bandırma 97 - 82
Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor Galatasaray Doğa Sigorta 67 - 68
5. Hafta
Bahçeşehir Koleji Tofaş 85 - 92
Türk Telekom Darüşşafaka Tekfen 85 - 70
Gaziantep Basket Pınar Karşıyaka 67 - 83
Sigortam.Net İTÜ BB OGM Ormanspor 94 - 93
Frutti Extra Bursaspor Anadolu Efes 86 - 95
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Teksüt Bandırma 80 - 104
Galatasaray Doğa Sigorta Fenerbahçe Beko 83 - 64
26-10-2019 17:30
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu
Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor Beşiktaş Sompo Sigorta 73 - 68
6. Hafta
Darüşşafaka Tekfen Bahçeşehir Koleji 83 - 76
Pınar Karşıyaka Türk Telekom 85 - 66
OGM Ormanspor Gaziantep Basket 59 - 83
Anadolu Efes Sigortam.Net İTÜ BB 108 - 62
Teksüt Bandırma Frutti Extra Bursaspor 72 - 62
02-11-2019 13:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Arel Üniversitesi Büyükçekmece 84 - 87
Tofaş Galatasaray Doğa Sigorta 112 - 93
Fenerbahçe Beko Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor 86 - 80
7. Hafta
Bahçeşehir Koleji Pınar Karşıyaka 72 - 70
Türk Telekom OGM Ormanspor 66 - 76
Gaziantep Basket Anadolu Efes 83 - 88
Sigortam.Net İTÜ BB Teksüt Bandırma 76 - 94
Frutti Extra Bursaspor Arel Üniversitesi Büyükçekmece 84 - 79
Galatasaray Doğa Sigorta Darüşşafaka Tekfen 78 - 75
Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor Tofaş 73 - 84
10-11-2019 15:15
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
Fenerbahçe Beko Beşiktaş Sompo Sigorta 84 - 80
8. Hafta
OGM Ormanspor Bahçeşehir Koleji 108 - 93
Anadolu Efes Türk Telekom 81 - 71
Teksüt Bandırma Gaziantep Basket 99 - 72
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Sigortam.Net İTÜ BB 103 - 72
17-11-2019 17:30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Frutti Extra Bursaspor 80 - 59
Pınar Karşıyaka Galatasaray Doğa Sigorta 84 - 55
Darüşşafaka Tekfen Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor 68 - 72
Tofaş Fenerbahçe Beko 76 - 82
9. Hafta
Bahçeşehir Koleji Anadolu Efes 67 - 93
Türk Telekom Teksüt Bandırma 81 - 91
Gaziantep Basket Arel Üniversitesi Büyükçekmece 88 - 73
Sigortam.Net İTÜ BB Frutti Extra Bursaspor 71 - 90
Galatasaray Doğa Sigorta OGM Ormanspor 105 - 73
Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor Pınar Karşıyaka 66 - 75
Fenerbahçe Beko Darüşşafaka Tekfen 83 - 75
23-11-2019 15:15
Tofaş Spor Salonu
Tofaş Beşiktaş Sompo Sigorta 86 - 80
10. Hafta
Teksüt Bandırma Bahçeşehir Koleji 82 - 68
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Türk Telekom 91 - 90
Frutti Extra Bursaspor Gaziantep Basket 87 - 106
30-11-2019 13:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Sigortam.Net İTÜ BB 83 - 80
Anadolu Efes Galatasaray Doğa Sigorta 104 - 80
OGM Ormanspor Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor 77 - 76
Pınar Karşıyaka Fenerbahçe Beko 68 - 57
Darüşşafaka Tekfen Tofaş 69 - 61
11. Hafta
Bahçeşehir Koleji Arel Üniversitesi Büyükçekmece 96 - 81
Türk Telekom Frutti Extra Bursaspor 80 - 62
Gaziantep Basket Sigortam.Net İTÜ BB 96 - 94
Galatasaray Doğa Sigorta Teksüt Bandırma 91 - 70
Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor Anadolu Efes 84 - 88
Fenerbahçe Beko OGM Ormanspor 85 - 52
Tofaş Pınar Karşıyaka 94 - 88
07-12-2019 17:30
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
Darüşşafaka Tekfen Beşiktaş Sompo Sigorta 78 - 59
12. Hafta
Frutti Extra Bursaspor Bahçeşehir Koleji 79 - 78
Sigortam.Net İTÜ BB Türk Telekom 85 - 101
15-12-2019 13:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Gaziantep Basket 78 - 73
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Galatasaray Doğa Sigorta 77 - 87
Teksüt Bandırma Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor 80 - 83
Anadolu Efes Fenerbahçe Beko 79 - 66
OGM Ormanspor Tofaş 76 - 94
Pınar Karşıyaka Darüşşafaka Tekfen 84 - 78
13. Hafta
Bahçeşehir Koleji Sigortam.Net İTÜ BB 99 - 94
Türk Telekom Gaziantep Basket 88 - 84
Galatasaray Doğa Sigorta Frutti Extra Bursaspor 84 - 70
Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor Arel Üniversitesi Büyükçekmece 81 - 69
Fenerbahçe Beko Teksüt Bandırma 89 - 79
Tofaş Anadolu Efes 72 - 83
Darüşşafaka Tekfen OGM Ormanspor 88 - 77
21-12-2019 17:30
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
Pınar Karşıyaka Beşiktaş Sompo Sigorta 82 - 68
14. Hafta
Gaziantep Basket Bahçeşehir Koleji 90 - 92
28-12-2019 17:30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Türk Telekom 78 - 74
Sigortam.Net İTÜ BB Galatasaray Doğa Sigorta 83 - 86
Frutti Extra Bursaspor Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor 90 - 81
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Fenerbahçe Beko 68 - 92
Teksüt Bandırma Tofaş 86 - 80
Anadolu Efes Darüşşafaka Tekfen 89 - 83
OGM Ormanspor Pınar Karşıyaka 70 - 86
15. Hafta
Bahçeşehir Koleji Türk Telekom 72 - 87
Galatasaray Doğa Sigorta Gaziantep Basket 96 - 84
Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor Sigortam.Net İTÜ BB 96 - 73
Fenerbahçe Beko Frutti Extra Bursaspor 86 - 83
Tofaş Arel Üniversitesi Büyükçekmece 110 - 68
Darüşşafaka Tekfen Teksüt Bandırma 96 - 88
Pınar Karşıyaka Anadolu Efes 80 - 82
04-01-2020 17:30
Ankara Spor Salonu
OGM Ormanspor Beşiktaş Sompo Sigorta 72 - 80
16. Hafta
11-01-2020 13:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Bahçeşehir Koleji 91 - 92
Galatasaray Doğa Sigorta Türk Telekom 93 - 71
Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor Gaziantep Basket 92 - 95
Fenerbahçe Beko Sigortam.Net İTÜ BB 94 - 83
Tofaş Frutti Extra Bursaspor 109 - 59
Darüşşafaka Tekfen Arel Üniversitesi Büyükçekmece 105 - 56
Pınar Karşıyaka Teksüt Bandırma 91 - 82
OGM Ormanspor Anadolu Efes 68 - 79
17. Hafta
Bahçeşehir Koleji Galatasaray Doğa Sigorta -
Türk Telekom Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor -
Gaziantep Basket Fenerbahçe Beko -
Sigortam.Net İTÜ BB Tofaş -
Frutti Extra Bursaspor Darüşşafaka Tekfen -
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Pınar Karşıyaka -
Teksüt Bandırma OGM Ormanspor -
26-01-2020 17:30
Sinan Erdem Spor Salonu
Anadolu Efes Beşiktaş Sompo Sigorta -
18. Hafta
Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor Bahçeşehir Koleji -
Fenerbahçe Beko Türk Telekom -
Tofaş Gaziantep Basket -
Darüşşafaka Tekfen Sigortam.Net İTÜ BB -
Pınar Karşıyaka Frutti Extra Bursaspor -
OGM Ormanspor Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
Anadolu Efes Teksüt Bandırma -
01-02-2020 17:30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Galatasaray Doğa Sigorta -
19. Hafta
Bahçeşehir Koleji Fenerbahçe Beko -
Türk Telekom Tofaş -
Gaziantep Basket Darüşşafaka Tekfen -
Sigortam.Net İTÜ BB Pınar Karşıyaka -
Frutti Extra Bursaspor OGM Ormanspor -
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Anadolu Efes -
08-02-2020 15:15
Kara Ali Acar Spor Salonu
Teksüt Bandırma Beşiktaş Sompo Sigorta -
Galatasaray Doğa Sigorta Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor -
20. Hafta
Tofaş Bahçeşehir Koleji -
Darüşşafaka Tekfen Türk Telekom -
Pınar Karşıyaka Gaziantep Basket -
OGM Ormanspor Sigortam.Net İTÜ BB -
Anadolu Efes Frutti Extra Bursaspor -
Teksüt Bandırma Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
Fenerbahçe Beko Galatasaray Doğa Sigorta -
27-02-2020 18:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor -
21. Hafta
Bahçeşehir Koleji Darüşşafaka Tekfen -
Türk Telekom Pınar Karşıyaka -
Gaziantep Basket OGM Ormanspor -
Sigortam.Net İTÜ BB Anadolu Efes -
Frutti Extra Bursaspor Teksüt Bandırma -
01-03-2020 20:00
Cebeci Spor Salonu
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Beşiktaş Sompo Sigorta -
Galatasaray Doğa Sigorta Tofaş -
Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor Fenerbahçe Beko -
22. Hafta
Pınar Karşıyaka Bahçeşehir Koleji -
OGM Ormanspor Türk Telekom -
Anadolu Efes Gaziantep Basket -
Teksüt Bandırma Sigortam.Net İTÜ BB -
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Frutti Extra Bursaspor -
Darüşşafaka Tekfen Galatasaray Doğa Sigorta -
Tofaş Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor -
08-03-2020 15:15
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Fenerbahçe Beko -
23. Hafta
Bahçeşehir Koleji OGM Ormanspor -
Türk Telekom Anadolu Efes -
Gaziantep Basket Teksüt Bandırma -
Sigortam.Net İTÜ BB Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
14-03-2020 17:30
Tofaş Spor Salonu
Frutti Extra Bursaspor Beşiktaş Sompo Sigorta -
Galatasaray Doğa Sigorta Pınar Karşıyaka -
Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor Darüşşafaka Tekfen -
Fenerbahçe Beko Tofaş -
24. Hafta
Anadolu Efes Bahçeşehir Koleji -
Teksüt Bandırma Türk Telekom -
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Gaziantep Basket -
Frutti Extra Bursaspor Sigortam.Net İTÜ BB -
OGM Ormanspor Galatasaray Doğa Sigorta -
Pınar Karşıyaka Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor -
Darüşşafaka Tekfen Fenerbahçe Beko -
21-03-2020 17:30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Tofaş -
25. Hafta
Bahçeşehir Koleji Teksüt Bandırma -
Türk Telekom Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
Gaziantep Basket Frutti Extra Bursaspor -
28-03-2020 20:00
Cebeci Spor Salonu
Sigortam.Net İTÜ BB Beşiktaş Sompo Sigorta -
Galatasaray Doğa Sigorta Anadolu Efes -
Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor OGM Ormanspor -
Fenerbahçe Beko Pınar Karşıyaka -
Tofaş Darüşşafaka Tekfen -
26. Hafta
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Bahçeşehir Koleji -
Frutti Extra Bursaspor Türk Telekom -
Sigortam.Net İTÜ BB Gaziantep Basket -
Teksüt Bandırma Galatasaray Doğa Sigorta -
Anadolu Efes Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor -
OGM Ormanspor Fenerbahçe Beko -
Pınar Karşıyaka Tofaş -
05-04-2020 17:30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Darüşşafaka Tekfen -
27. Hafta
Bahçeşehir Koleji Frutti Extra Bursaspor -
Türk Telekom Sigortam.Net İTÜ BB -
11-04-2020 17:30
Karataş Şahinbey Spor Salonu
Gaziantep Basket Beşiktaş Sompo Sigorta -
Galatasaray Doğa Sigorta Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor Teksüt Bandırma -
Fenerbahçe Beko Anadolu Efes -
Tofaş OGM Ormanspor -
Darüşşafaka Tekfen Pınar Karşıyaka -
28. Hafta
Sigortam.Net İTÜ BB Bahçeşehir Koleji -
Gaziantep Basket Türk Telekom -
Frutti Extra Bursaspor Galatasaray Doğa Sigorta -
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor -
Teksüt Bandırma Fenerbahçe Beko -
Anadolu Efes Tofaş -
OGM Ormanspor Darüşşafaka Tekfen -
18-04-2020 15:15
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta Pınar Karşıyaka -
29. Hafta
Bahçeşehir Koleji Gaziantep Basket -
26-04-2020 15:15
Ankara Spor Salonu
Türk Telekom Beşiktaş Sompo Sigorta -
Galatasaray Doğa Sigorta Sigortam.Net İTÜ BB -
Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor Frutti Extra Bursaspor -
Fenerbahçe Beko Arel Üniversitesi Büyükçekmece -
Tofaş Teksüt Bandırma -
Darüşşafaka Tekfen Anadolu Efes -
Pınar Karşıyaka OGM Ormanspor -
30. Hafta
Türk Telekom Bahçeşehir Koleji -
Gaziantep Basket Galatasaray Doğa Sigorta -
Sigortam.Net İTÜ BB Meksa Yatırım Afyon Bld. Spor -
Frutti Extra Bursaspor Fenerbahçe Beko -
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Tofaş -
Teksüt Bandırma Darüşşafaka Tekfen -
Anadolu Efes Pınar Karşıyaka -
03-05-2020 13:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Sompo Sigorta OGM Ormanspor -