BEŞİKTAŞ JK ŞEREF TURU

BEŞİKTAŞ JK ŞEREF TURU

Türkiye’nin ilk stadyum turu Beşiktaş JK Şeref Turu’na katıl, anı şereflendir!

Beşiktaş JK Şeref Turu; dünya standartlarında, özel olarak tasarlanmış rotası ile Vodafone Park’ın kapılarını ziyaretçilere açtı ve tüm sporseverleri “Şeref Turu” atmaya çağırıyor!

Bambaşka bir keşif yolculuğu…

Beşiktaş JK Şeref Turu ziyaretçileri, güzergâh kapsamında rehber eşliğinde; Basın Tribünü, Basın Locası, Yönetim Locası, Basın Toplantı Odası, Beşiktaş JK Soyunma Odası, Misafir Takım Soyunma Odası, yedek kulübesi, saha gibi bir stadyumun en merak edilen bölümlerini görme fırsatı yakalarken özel olarak tasarlanmış alanlar ile de bambaşka bir Beşiktaş JK dünyasına adım atıyorlar.

Unutulmaz bir günün hatırası…

Şeref Turu ziyaretçileri tur kapsamında stadı sadece görmekle kalmıyor; unutulmaz anılarla dolu 1 saatin sonunda Green box teknolojisi ile farklı kompozisyonlarda sevdiği futbolcularla ve Beşiktaş’ın unutulmaz kupaları ile fotoğraflarda bir araya gelme şansı da yakalıyor.

Bu Şeref Senin!

Belirli saatlerde rehberler eşliğinde gezilen ve yaklaşık 1 saat süren Beşiktaş JK Şeref Turu hakkında tur günleri, tur saatleri, bilet detayları ve diğer bilgilere www.serefturu.com adresinden erişebilirsiniz.

Bilet Ücretleri

Şeref Turu Bileti

  • Tam Bilet 50,00 ₺
  • İndirimli Bilet 30,00 ₺ (7-14 yaş çocuklar, öğrenci, öğretmen, er/erbaş kimliğine sahip kişiler, 65 yaş üzeri kişiler)
  • Ücretsiz Bilet (0-6 yaş arası çocuklar, sarı basın kartı, engelli(+1 refakatçi), gazi, gazi ve şehit yakınları)
  • Şeref Turu ziyaretçilerine, Beşiktaş JK Müzesi ziyareti indirimli.
  • Beşiktaş JK Müzesi bileti ile Şeref Turu bankosuna gelen ziyaretçilere, Şeref Turu ziyareti sırasında, tam bilet ve indirimli bilet üzerinden %20 indirim uygulanacaktır.

Şeref Turu’nun kapalı olduğu zamanlar

  • İç saha maç günleri
  • Dini bayramların 1. günü
  • 1 Ocak günü

İLETİŞİM

Vodafone Park, Vişnezade Mah. Kadırgalar Cad. No:1 Beşiktaş / İSTANBUL

Web: www.serefturu.com
E-mail: info@serefturu.com
Telefon: 0212 948 19 03 Dahili: 5005 (Şeref Turu Danışma Hattı, Şeref Turu’nun açık olduğu günlerde 09:30-17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.)