WHEELCHAIR BASKETBALL TEAM

FIRST HALF
SECOND HALF

Fixtures

Week 1
Bağcılar Engelli Gençlik SK Yalova Ortapedikler 69 - 57
İzmir Büyükşehir Belediyesi İskenderun Engelliler 77 - 29
Güçlü Eller Engelliler Pendik Bld.Anadolu Yakası 23 - 100
08-04-2021 17:30
Yalova 90. Yıl Sport Hall
Beşiktaş Galatasaray 81 - 66
Şanlıurfa Bş. Bld. Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK 63 - 57
Balikesir Municipal Disabled Sports Club Gazişehir Gaziantep SK 56 - 66
Ordu Bş. Bld. TSK Rehabilitasyon MSK 49 - 51
Week 2
Yalova Ortapedikler İzmir Büyükşehir Belediyesi 43 - 69
Gazişehir Gaziantep SK Ordu Bş. Bld. 77 - 54
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK 1907 Fenerbahçe Eng. 33 - 107
Galatasaray Şanlıurfa Bş. Bld. 93 - 79
09-04-2021 17:30
Yalova 90. Yıl Sport Hall
Pendik Bld.Anadolu Yakası Beşiktaş 54 - 85
İskenderun Engelliler Güçlü Eller Engelliler 91 - 16
TSK Rehabilitasyon MSK Bağcılar Engelli Gençlik SK 57 - 67
Week 3
İzmir Büyükşehir Belediyesi Bağcılar Engelli Gençlik SK 63 - 36
Güçlü Eller Engelliler Yalova Ortapedikler 46 - 82
10-04-2021 15:30
Bursa Orhangazi Sport Hall
Beşiktaş İskenderun Engelliler 83 - 64
Şanlıurfa Bş. Bld. Pendik Bld.Anadolu Yakası 52 - 69
1907 Fenerbahçe Eng. Galatasaray 63 - 69
Balikesir Municipal Disabled Sports Club Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK 75 - 34
Gazişehir Gaziantep SK TSK Rehabilitasyon MSK 60 - 34
Week 4
11-04-2021 17:30
Yalova 90. Yıl Sport Hall
Yalova Ortapedikler Beşiktaş 49 - 69
Bağcılar Engelli Gençlik SK Güçlü Eller Engelliler 71 - 35
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Ordu Bş. Bld. 56 - 93
Galatasaray Balikesir Municipal Disabled Sports Club 65 - 40
Pendik Bld.Anadolu Yakası 1907 Fenerbahçe Eng. 51 - 80
İskenderun Engelliler Şanlıurfa Bş. Bld. 66 - 78
TSK Rehabilitasyon MSK İzmir Büyükşehir Belediyesi 19 - 58
Week 5
Güçlü Eller Engelliler İzmir Büyükşehir Belediyesi 24 - 62
12-04-2021 17:30
Yalova 90. Yıl Sport Hall
Beşiktaş Bağcılar Engelli Gençlik SK 80 - 58
Şanlıurfa Bş. Bld. Yalova Ortapedikler 51 - 73
1907 Fenerbahçe Eng. İskenderun Engelliler 105 - 43
Balikesir Municipal Disabled Sports Club Pendik Bld.Anadolu Yakası 61 - 50
Ordu Bş. Bld. Galatasaray 36 - 70
Gazişehir Gaziantep SK Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK 91 - 53
Week 6
Yalova Ortapedikler 1907 Fenerbahçe Eng. -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Şanlıurfa Bş. Bld. -

İzmir Büyükşehir Belediyesi Beşiktaş -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK KKTC Tek. San. Basketbol SK -
Galatasaray Gazişehir Gaziantep SK -
Pendik Bld.Anadolu Yakası Ordu Bş. Bld. -
İskenderun Engelliler Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
TSK Rehabilitasyon MSK Güçlü Eller Engelliler -
Week 7

Beşiktaş Güçlü Eller Engelliler -
Şanlıurfa Bş. Bld. İzmir Büyükşehir Belediyesi -
1907 Fenerbahçe Eng. Bağcılar Engelli Gençlik SK -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club Yalova Ortapedikler -
Ordu Bş. Bld. İskenderun Engelliler -
Gazişehir Gaziantep SK Pendik Bld.Anadolu Yakası -
KKTC Tek. San. Basketbol SK Galatasaray -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK TSK Rehabilitasyon MSK -
Week 8
Yalova Ortapedikler Ordu Bş. Bld. -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
İzmir Büyükşehir Belediyesi 1907 Fenerbahçe Eng. -
Güçlü Eller Engelliler Şanlıurfa Bş. Bld. -
Galatasaray Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Pendik Bld.Anadolu Yakası KKTC Tek. San. Basketbol SK -
İskenderun Engelliler Gazişehir Gaziantep SK -

TSK Rehabilitasyon MSK Beşiktaş -
Week 9

Şanlıurfa Bş. Bld. Beşiktaş -
1907 Fenerbahçe Eng. Güçlü Eller Engelliler -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Ordu Bş. Bld. Bağcılar Engelli Gençlik SK -
Gazişehir Gaziantep SK Yalova Ortapedikler -
KKTC Tek. San. Basketbol SK İskenderun Engelliler -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Pendik Bld.Anadolu Yakası -
Galatasaray TSK Rehabilitasyon MSK -
Week 10
Yalova Ortapedikler KKTC Tek. San. Basketbol SK -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Gazişehir Gaziantep SK -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ordu Bş. Bld. -
Güçlü Eller Engelliler Balikesir Municipal Disabled Sports Club -

Beşiktaş 1907 Fenerbahçe Eng. -
Pendik Bld.Anadolu Yakası Galatasaray -
İskenderun Engelliler Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
TSK Rehabilitasyon MSK Şanlıurfa Bş. Bld. -
Week 11
1907 Fenerbahçe Eng. Şanlıurfa Bş. Bld. -

Balikesir Municipal Disabled Sports Club Beşiktaş -
Ordu Bş. Bld. Güçlü Eller Engelliler -
Gazişehir Gaziantep SK İzmir Büyükşehir Belediyesi -
KKTC Tek. San. Basketbol SK Bağcılar Engelli Gençlik SK -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Yalova Ortapedikler -
Galatasaray İskenderun Engelliler -
Pendik Bld.Anadolu Yakası TSK Rehabilitasyon MSK -
Week 12
Yalova Ortapedikler Galatasaray -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
İzmir Büyükşehir Belediyesi KKTC Tek. San. Basketbol SK -
Güçlü Eller Engelliler Gazişehir Gaziantep SK -

Beşiktaş Ordu Bş. Bld. -
Şanlıurfa Bş. Bld. Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
İskenderun Engelliler Pendik Bld.Anadolu Yakası -
TSK Rehabilitasyon MSK 1907 Fenerbahçe Eng. -
Week 13
Balikesir Municipal Disabled Sports Club 1907 Fenerbahçe Eng. -
Ordu Bş. Bld. Şanlıurfa Bş. Bld. -

Gazişehir Gaziantep SK Beşiktaş -
KKTC Tek. San. Basketbol SK Güçlü Eller Engelliler -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Galatasaray Bağcılar Engelli Gençlik SK -
Pendik Bld.Anadolu Yakası Yalova Ortapedikler -
İskenderun Engelliler TSK Rehabilitasyon MSK -
Week 14
Yalova Ortapedikler İskenderun Engelliler -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Pendik Bld.Anadolu Yakası -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Galatasaray -
Güçlü Eller Engelliler Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -

Beşiktaş KKTC Tek. San. Basketbol SK -
Şanlıurfa Bş. Bld. Gazişehir Gaziantep SK -
1907 Fenerbahçe Eng. Ordu Bş. Bld. -
TSK Rehabilitasyon MSK Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
Week 15
Ordu Bş. Bld. Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
Gazişehir Gaziantep SK 1907 Fenerbahçe Eng. -
KKTC Tek. San. Basketbol SK Şanlıurfa Bş. Bld. -

Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Beşiktaş -
Galatasaray Güçlü Eller Engelliler -
Pendik Bld.Anadolu Yakası İzmir Büyükşehir Belediyesi -
İskenderun Engelliler Bağcılar Engelli Gençlik SK -
Yalova Ortapedikler TSK Rehabilitasyon MSK -
Week 16
Yalova Ortapedikler Bağcılar Engelli Gençlik SK -
İskenderun Engelliler İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Pendik Bld.Anadolu Yakası Güçlü Eller Engelliler -

Galatasaray Beşiktaş -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Şanlıurfa Bş. Bld. -
KKTC Tek. San. Basketbol SK 1907 Fenerbahçe Eng. -
Gazişehir Gaziantep SK Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
TSK Rehabilitasyon MSK Ordu Bş. Bld. -
Week 17
İzmir Büyükşehir Belediyesi Yalova Ortapedikler -
Ordu Bş. Bld. Gazişehir Gaziantep SK -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club KKTC Tek. San. Basketbol SK -
1907 Fenerbahçe Eng. Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Şanlıurfa Bş. Bld. Galatasaray -

Beşiktaş Pendik Bld.Anadolu Yakası -
Güçlü Eller Engelliler İskenderun Engelliler -
Bağcılar Engelli Gençlik SK TSK Rehabilitasyon MSK -
Week 18
Bağcılar Engelli Gençlik SK İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Yalova Ortapedikler Güçlü Eller Engelliler -

İskenderun Engelliler Beşiktaş -
Pendik Bld.Anadolu Yakası Şanlıurfa Bş. Bld. -
Galatasaray 1907 Fenerbahçe Eng. -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
KKTC Tek. San. Basketbol SK Ordu Bş. Bld. -
TSK Rehabilitasyon MSK Gazişehir Gaziantep SK -
Week 19

Beşiktaş Yalova Ortapedikler -
Güçlü Eller Engelliler Bağcılar Engelli Gençlik SK -
Gazişehir Gaziantep SK KKTC Tek. San. Basketbol SK -
Ordu Bş. Bld. Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club Galatasaray -
1907 Fenerbahçe Eng. Pendik Bld.Anadolu Yakası -
Şanlıurfa Bş. Bld. İskenderun Engelliler -
İzmir Büyükşehir Belediyesi TSK Rehabilitasyon MSK -
Week 20
İzmir Büyükşehir Belediyesi Güçlü Eller Engelliler -

Bağcılar Engelli Gençlik SK Beşiktaş -
Yalova Ortapedikler Şanlıurfa Bş. Bld. -
İskenderun Engelliler 1907 Fenerbahçe Eng. -
Pendik Bld.Anadolu Yakası Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
Galatasaray Ordu Bş. Bld. -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Gazişehir Gaziantep SK -
TSK Rehabilitasyon MSK KKTC Tek. San. Basketbol SK -
Week 21
1907 Fenerbahçe Eng. Yalova Ortapedikler -
Şanlıurfa Bş. Bld. Bağcılar Engelli Gençlik SK -

Beşiktaş İzmir Büyükşehir Belediyesi -
KKTC Tek. San. Basketbol SK Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Gazişehir Gaziantep SK Galatasaray -
Ordu Bş. Bld. Pendik Bld.Anadolu Yakası -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club İskenderun Engelliler -
Güçlü Eller Engelliler TSK Rehabilitasyon MSK -
Week 22

Güçlü Eller Engelliler Beşiktaş -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Şanlıurfa Bş. Bld. -
Bağcılar Engelli Gençlik SK 1907 Fenerbahçe Eng. -
Yalova Ortapedikler Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
İskenderun Engelliler Ordu Bş. Bld. -
Pendik Bld.Anadolu Yakası Gazişehir Gaziantep SK -
Galatasaray KKTC Tek. San. Basketbol SK -
TSK Rehabilitasyon MSK Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Week 23
Ordu Bş. Bld. Yalova Ortapedikler -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club Bağcılar Engelli Gençlik SK -
1907 Fenerbahçe Eng. İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Şanlıurfa Bş. Bld. Güçlü Eller Engelliler -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Galatasaray -
KKTC Tek. San. Basketbol SK Pendik Bld.Anadolu Yakası -
Gazişehir Gaziantep SK İskenderun Engelliler -

Beşiktaş TSK Rehabilitasyon MSK -
Week 24

Beşiktaş Şanlıurfa Bş. Bld. -
Güçlü Eller Engelliler 1907 Fenerbahçe Eng. -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Ordu Bş. Bld. -
Yalova Ortapedikler Gazişehir Gaziantep SK -
İskenderun Engelliler KKTC Tek. San. Basketbol SK -
Pendik Bld.Anadolu Yakası Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
TSK Rehabilitasyon MSK Galatasaray -
Week 25
KKTC Tek. San. Basketbol SK Yalova Ortapedikler -
Gazişehir Gaziantep SK Bağcılar Engelli Gençlik SK -
Ordu Bş. Bld. İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club Güçlü Eller Engelliler -

1907 Fenerbahçe Eng. Beşiktaş -
Galatasaray Pendik Bld.Anadolu Yakası -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK İskenderun Engelliler -
Şanlıurfa Bş. Bld. TSK Rehabilitasyon MSK -
Week 26
Şanlıurfa Bş. Bld. 1907 Fenerbahçe Eng. -

Beşiktaş Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
Güçlü Eller Engelliler Ordu Bş. Bld. -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Gazişehir Gaziantep SK -
Bağcılar Engelli Gençlik SK KKTC Tek. San. Basketbol SK -
Yalova Ortapedikler Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
İskenderun Engelliler Galatasaray -
TSK Rehabilitasyon MSK Pendik Bld.Anadolu Yakası -
Week 27
Galatasaray Yalova Ortapedikler -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Bağcılar Engelli Gençlik SK -
KKTC Tek. San. Basketbol SK İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Gazişehir Gaziantep SK Güçlü Eller Engelliler -

Ordu Bş. Bld. Beşiktaş -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club Şanlıurfa Bş. Bld. -
Pendik Bld.Anadolu Yakası İskenderun Engelliler -
1907 Fenerbahçe Eng. TSK Rehabilitasyon MSK -
Week 28
1907 Fenerbahçe Eng. Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
Şanlıurfa Bş. Bld. Ordu Bş. Bld. -

Beşiktaş Gazişehir Gaziantep SK -
Güçlü Eller Engelliler KKTC Tek. San. Basketbol SK -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Galatasaray -
Yalova Ortapedikler Pendik Bld.Anadolu Yakası -
TSK Rehabilitasyon MSK İskenderun Engelliler -
Week 29
İskenderun Engelliler Yalova Ortapedikler -
Pendik Bld.Anadolu Yakası Bağcılar Engelli Gençlik SK -
Galatasaray İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Güçlü Eller Engelliler -

KKTC Tek. San. Basketbol SK Beşiktaş -
Gazişehir Gaziantep SK Şanlıurfa Bş. Bld. -
Ordu Bş. Bld. 1907 Fenerbahçe Eng. -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club TSK Rehabilitasyon MSK -
Week 30
Balikesir Municipal Disabled Sports Club Ordu Bş. Bld. -
1907 Fenerbahçe Eng. Gazişehir Gaziantep SK -
Şanlıurfa Bş. Bld. KKTC Tek. San. Basketbol SK -

Beşiktaş Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Güçlü Eller Engelliler Galatasaray -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Pendik Bld.Anadolu Yakası -
Bağcılar Engelli Gençlik SK İskenderun Engelliler -
TSK Rehabilitasyon MSK Yalova Ortapedikler -