WHEELCHAIR BASKETBALL TEAM

FIRST HALF
SECOND HALF

Fixtures

Week 1
Güçlü Eller Engelliler Ceylanpınar Belediyesi -
İzmir Büyükşehir Belediyesi 1907 Fenerbahçe -
Bağcılar Engelli Gençlik Gazişehir Gaziantep SK -
İskenderun Engelliler Galatasaray -
Büyükşehir Bld. Ankaraspor Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
TSK Rehabilitasyon MSK Şanlıurfa Bş. Bld. -
28-09-2019 13:00
Altınordu Bld. Beşiktaş -
06-10-2019 14:00
Şanlıurfa Bş. Bld. Beşiktaş -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club TSK Rehabilitasyon MSK -
Galatasaray Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
Gazişehir Gaziantep SK İskenderun Engelliler -
1907 Fenerbahçe Bağcılar Engelli Gençlik -
Ceylanpınar Belediyesi İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Güçlü Eller Engelliler Altınordu Bld. -
12-10-2019 16:00
Süleyman Seba Sport Hall
Beşiktaş Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Güçlü Eller Engelliler -
Bağcılar Engelli Gençlik Ceylanpınar Belediyesi -
İskenderun Engelliler 1907 Fenerbahçe -
Büyükşehir Bld. Ankaraspor Gazişehir Gaziantep SK -
TSK Rehabilitasyon MSK Galatasaray -
Altınordu Bld. Şanlıurfa Bş. Bld. -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club Şanlıurfa Bş. Bld. -
19-10-2019 14:00
Galatasaray Beşiktaş -
Gazişehir Gaziantep SK TSK Rehabilitasyon MSK -
1907 Fenerbahçe Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
Ceylanpınar Belediyesi İskenderun Engelliler -
Güçlü Eller Engelliler Bağcılar Engelli Gençlik -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Altınordu Bld. -
26-10-2019 16:00
Süleyman Seba Sport Hall
Beşiktaş Gazişehir Gaziantep SK -
Şanlıurfa Bş. Bld. Galatasaray -
Bağcılar Engelli Gençlik İzmir Büyükşehir Belediyesi -
İskenderun Engelliler Güçlü Eller Engelliler -
Büyükşehir Bld. Ankaraspor Ceylanpınar Belediyesi -
TSK Rehabilitasyon MSK 1907 Fenerbahçe -
Altınordu Bld. Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
Galatasaray Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
Gazişehir Gaziantep SK Şanlıurfa Bş. Bld. -
02-11-2019 14:00
1907 Fenerbahçe Beşiktaş -
Ceylanpınar Belediyesi TSK Rehabilitasyon MSK -
Güçlü Eller Engelliler Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
İzmir Büyükşehir Belediyesi İskenderun Engelliler -
Bağcılar Engelli Gençlik Altınordu Bld. -
09-11-2019 16:00
Süleyman Seba Sport Hall
Beşiktaş Ceylanpınar Belediyesi -
Şanlıurfa Bş. Bld. 1907 Fenerbahçe -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club Gazişehir Gaziantep SK -
İskenderun Engelliler Bağcılar Engelli Gençlik -
Büyükşehir Bld. Ankaraspor İzmir Büyükşehir Belediyesi -
TSK Rehabilitasyon MSK Güçlü Eller Engelliler -
Altınordu Bld. Galatasaray -
Gazişehir Gaziantep SK Galatasaray -
1907 Fenerbahçe Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
Ceylanpınar Belediyesi Şanlıurfa Bş. Bld. -
16-11-2019 14:00
Güçlü Eller Engelliler Beşiktaş -
İzmir Büyükşehir Belediyesi TSK Rehabilitasyon MSK -
Bağcılar Engelli Gençlik Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
İskenderun Engelliler Altınordu Bld. -
23-11-2019 16:00
Süleyman Seba Sport Hall
Beşiktaş İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Şanlıurfa Bş. Bld. Güçlü Eller Engelliler -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club Ceylanpınar Belediyesi -
Galatasaray 1907 Fenerbahçe -
Büyükşehir Bld. Ankaraspor İskenderun Engelliler -
TSK Rehabilitasyon MSK Bağcılar Engelli Gençlik -
Altınordu Bld. Gazişehir Gaziantep SK -
1907 Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep SK -
Ceylanpınar Belediyesi Galatasaray -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club Güçlü Eller Engelliler -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Şanlıurfa Bş. Bld. -
30-11-2019 14:00
Bağcılar Engelli Gençlik Beşiktaş -
İskenderun Engelliler TSK Rehabilitasyon MSK -
Büyükşehir Bld. Ankaraspor Altınordu Bld. -
07-12-2019 16:00
Süleyman Seba Sport Hall
Beşiktaş İskenderun Engelliler -
Şanlıurfa Bş. Bld. Bağcılar Engelli Gençlik -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Galatasaray Güçlü Eller Engelliler -
Gazişehir Gaziantep SK Ceylanpınar Belediyesi -
TSK Rehabilitasyon MSK Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
Altınordu Bld. 1907 Fenerbahçe -
Ceylanpınar Belediyesi 1907 Fenerbahçe -
Güçlü Eller Engelliler Gazişehir Gaziantep SK -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Galatasaray -
Bağcılar Engelli Gençlik Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
İskenderun Engelliler Şanlıurfa Bş. Bld. -
14-12-2019 14:00
Büyükşehir Bld. Ankaraspor Beşiktaş -
TSK Rehabilitasyon MSK Altınordu Bld. -
21-12-2019 16:00
Süleyman Seba Sport Hall
Beşiktaş TSK Rehabilitasyon MSK -
Şanlıurfa Bş. Bld. Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club İskenderun Engelliler -
Galatasaray Bağcılar Engelli Gençlik -
Gazişehir Gaziantep SK İzmir Büyükşehir Belediyesi -
1907 Fenerbahçe Güçlü Eller Engelliler -
Altınordu Bld. Ceylanpınar Belediyesi -
Ceylanpınar Belediyesi Güçlü Eller Engelliler -
1907 Fenerbahçe İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Gazişehir Gaziantep SK Bağcılar Engelli Gençlik -
Galatasaray İskenderun Engelliler -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
Şanlıurfa Bş. Bld. TSK Rehabilitasyon MSK -
18-01-2020 16:00
Süleyman Seba Sport Hall
Beşiktaş Altınordu Bld. -
25-01-2020 16:00
Süleyman Seba Sport Hall
Beşiktaş Şanlıurfa Bş. Bld. -
TSK Rehabilitasyon MSK Bağcılar Engelli Gençlik -
Büyükşehir Bld. Ankaraspor Galatasaray -
İskenderun Engelliler Gazişehir Gaziantep SK -
Bağcılar Engelli Gençlik 1907 Fenerbahçe -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ceylanpınar Belediyesi -
Altınordu Bld. Güçlü Eller Engelliler -
02-02-2020 15:00
Alpaslan Türkeş Sport Hall
Balikesir Municipal Disabled Sports Club Beşiktaş -
Güçlü Eller Engelliler İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Ceylanpınar Belediyesi Bağcılar Engelli Gençlik -
1907 Fenerbahçe İskenderun Engelliler -
Gazişehir Gaziantep SK Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
Galatasaray TSK Rehabilitasyon MSK -
Şanlıurfa Bş. Bld. Altınordu Bld. -
Şanlıurfa Bş. Bld. Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
08-02-2020 16:00
Süleyman Seba Sport Hall
Beşiktaş Galatasaray -
TSK Rehabilitasyon MSK Gazişehir Gaziantep SK -
Büyükşehir Bld. Ankaraspor 1907 Fenerbahçe -
İskenderun Engelliler Ceylanpınar Belediyesi -
Bağcılar Engelli Gençlik Güçlü Eller Engelliler -
Altınordu Bld. İzmir Büyükşehir Belediyesi -
16-02-2020 14:00
Talat Özkarslı Sport Hall
Gazişehir Gaziantep SK Beşiktaş -
Galatasaray Şanlıurfa Bş. Bld. -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Bağcılar Engelli Gençlik -
Güçlü Eller Engelliler İskenderun Engelliler -
Ceylanpınar Belediyesi Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
1907 Fenerbahçe TSK Rehabilitasyon MSK -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club Altınordu Bld. -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club Galatasaray -
Şanlıurfa Bş. Bld. Gazişehir Gaziantep SK -
22-02-2020 16:00
Süleyman Seba Sport Hall
Beşiktaş 1907 Fenerbahçe -
TSK Rehabilitasyon MSK Ceylanpınar Belediyesi -
Büyükşehir Bld. Ankaraspor Güçlü Eller Engelliler -
İskenderun Engelliler İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Altınordu Bld. Bağcılar Engelli Gençlik -
01-03-2020 13:00
Ceylanpınar Sport Hall
Ceylanpınar Belediyesi Beşiktaş -
1907 Fenerbahçe Şanlıurfa Bş. Bld. -
Gazişehir Gaziantep SK Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
Bağcılar Engelli Gençlik İskenderun Engelliler -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
Güçlü Eller Engelliler TSK Rehabilitasyon MSK -
Galatasaray Altınordu Bld. -
Galatasaray Gazişehir Gaziantep SK -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club 1907 Fenerbahçe -
Şanlıurfa Bş. Bld. Ceylanpınar Belediyesi -
07-03-2020 16:00
Süleyman Seba Sport Hall
Beşiktaş Güçlü Eller Engelliler -
TSK Rehabilitasyon MSK İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Büyükşehir Bld. Ankaraspor Bağcılar Engelli Gençlik -
Altınordu Bld. İskenderun Engelliler -
21-03-2020 14:00
Celal Atik Sport Hall
İzmir Büyükşehir Belediyesi Beşiktaş -
Güçlü Eller Engelliler Şanlıurfa Bş. Bld. -
Ceylanpınar Belediyesi Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
1907 Fenerbahçe Galatasaray -
İskenderun Engelliler Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
Bağcılar Engelli Gençlik TSK Rehabilitasyon MSK -
Gazişehir Gaziantep SK Altınordu Bld. -
Gazişehir Gaziantep SK 1907 Fenerbahçe -
Galatasaray Ceylanpınar Belediyesi -
Güçlü Eller Engelliler Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
Şanlıurfa Bş. Bld. İzmir Büyükşehir Belediyesi -
28-03-2020 16:00
Süleyman Seba Sport Hall
Beşiktaş Bağcılar Engelli Gençlik -
TSK Rehabilitasyon MSK İskenderun Engelliler -
Altınordu Bld. Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
04-04-2020 14:00
İskenderun Sport Hall
İskenderun Engelliler Beşiktaş -
Bağcılar Engelli Gençlik Şanlıurfa Bş. Bld. -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
Güçlü Eller Engelliler Galatasaray -
Ceylanpınar Belediyesi Gazişehir Gaziantep SK -
Büyükşehir Bld. Ankaraspor TSK Rehabilitasyon MSK -
1907 Fenerbahçe Altınordu Bld. -
1907 Fenerbahçe Ceylanpınar Belediyesi -
Gazişehir Gaziantep SK Güçlü Eller Engelliler -
Galatasaray İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Balikesir Municipal Disabled Sports Club Bağcılar Engelli Gençlik -
Şanlıurfa Bş. Bld. İskenderun Engelliler -
11-04-2020 16:00
Süleyman Seba Sport Hall
Beşiktaş Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
Altınordu Bld. TSK Rehabilitasyon MSK -
18-04-2020 14:00
Gaziler Sport Hall
TSK Rehabilitasyon MSK Beşiktaş -
Büyükşehir Bld. Ankaraspor Şanlıurfa Bş. Bld. -
İskenderun Engelliler Balikesir Municipal Disabled Sports Club -
Bağcılar Engelli Gençlik Galatasaray -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Gazişehir Gaziantep SK -
Güçlü Eller Engelliler 1907 Fenerbahçe -
Ceylanpınar Belediyesi Altınordu Bld. -

LEAGUE TABLE

Week 1