HABERLER

Beren Gökyıldız: ‘Vodafone Park, bizim okuldaki halı sahanın devi gibi’

Çocuk oyuncu ve aynı zamanda hakikatli bir Yavru Kartal olan Beren Gökyıldız, Beşiktaş Dergisi’ne konuk oldu. Vodafone Park’ta gerçekleştirilen söyleşinin bazı bölümlerini sizlerle paylaşıyoruz: 

“Vodafone Park muhteşemmiş. Bizim okuldaki halı sahanın devi gibi (gülüyor).”

“Annem bana genelde yardımcı oluyor. Annemle sinemaya gitmeyi çok seviyoruz ve usta oyuncuların oyunculuklarını gözlemlemeyi çok seviyorum. Yani oyunculuk yeteneklerimi en çok, film izleyerek geliştiriyorum.”

“Birçok yıldız oyuncu var ama ben ayrım yapmak istemiyorum. Yine de beraber oynadığım; Yıldız Kültür, Vahide Gördüm gibi oyuncuları çok beğeniyorum.”

“Otuz yaşımdaki Beren’e buradan şunu söylemek istiyorum: Beren, o kadar büyümüşsün; hala kariyer konusunda kararsız mısın? Artık karar ver (gülüşmeler).”

“Berkay (Ateş) abimle setteydik. O zaman, Beşiktaş olarak üçüncü yıldızımızı almıştık. Berkay abimin iki tane forması vardı yanında ve birini bana giydirdi. Bütün seti durdurduk ve kutlama yapıp fotoğraf çekilmiştik. Sonra sevinçle koşa koşa sete gitmiştim. Beşiktaş benim için mutluluk anlamına geliyor.”

“Beşiktaş benim için, sevgi, huzur, barış, Çarşı, Kartal, Siyah ve Beyaz, Quaresma, Cenk Tosun, Pepe ve Mustafa Kemal Atatürk demek aynı zamanda...”

Röportajın tamamını Beşiktaş Dergisi Mart sayısında okuyabilirsiniz.

Satış: Kartal Yuvası mağazalarında, www.kartalyuvasi.com.tr adresinde ve bayilerde.