HABERLER

07.02.2018

GÜNCEL HABERLER

Güzel Adam Süreyya Belgeselinin İlk Gösteriminde Beşiktaş Ailesi Buluştu

1981 yılından bu yana Beşiktaş'ın emektarı olan Süreyya Soner'in anılarından oluşan ‘Güzel Adam Süreyya’ belgeselinin Beşiktaş Ailesi için yapılan özel gösterimi; Başkanımız Fikret Orman, As Başkanımız Umut Güner, Genel Sekreterimiz Ahmet Ürkmezgil, Sayman, Mali İşler ve Finanstan Sorumlu Üyemiz Berk Hacıgüzeller, Pazarlama, Sponsorluklar, Dernekler ve Taraftarlardan Sorumlu Üyemiz Hakan Özköse, İletişimden Sorumlu Üyemiz Candaş Tolga Işık, Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Teknik Heyetimiz, futbolcularımız ile kulübümüz çalışanlarının katılımıyla Nişantaşı City’s’de yapıldı.

Başkanımız Fikret Orman, yönetmenliğini Gökçe Kaan Demirkan’ın, seslendirmesini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı Güzel Adam Süreyya belgeselinin ilk gösteriminde Kulübümüzün emektarı Süreyya Soner'i tebrik etti.

Sponsorluğunu Kulübümüzün sponsorlarından Sompo Japan Sigorta’nın yaptığı, Süreyya Soner’in anılarından oluşan ve Kulübümüzün yakın dönem tarihine de ışık tutan Güzel Adam Süreyya belgeseli 9 Şubat'ta vizyonda olacak.

Güzel Adam Süreyya belgeseli hakkında:

2011’in kış aylarında Süreyya Soner, nam-ı diğer Malzemeci Süreyya ile, Gökçe Kaan Demirkıran’ın İnönü Stadyumu’nda yolları kesişir. Bu kesişme bir dostluğa dönüşür. Bu dostluk Gökçe’yi Süreyya’nın hayat hikayesine dair bir yolculuğa çıkarır. Bu yolculuk doğal akışında gelişir. Beşiktaşlı bir belgesel yönetmeni olarak Gökçe bir süre sonra Süreyya’ya şu teklifle gider. Hayat hikayeni belgesel film yapalım, ne dersin? Ve ekler, Beşiktaş’la birlikte bütün hayatın… Süreyya yanıt verir: Hayatım Beşiktaş değil mi zaten?

Bundan sonra iş Süreyya’dadır. O, önce Gökçe ile kurduğu dostluğu düşünür. Sonra kabul eder. Çünkü sinema onun hayatında başka bir yere sahiptir.